Рас Аль Хайма

Близький Схід. ОАЕ. Рас Аль Хайма. Близький Схід. ОАЕ. Рас Аль Хайма.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Рас-аль-Хайма, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Рас-аль-Хайма

Рас-аль-Хайма (Ras al-Khaimah)- самий північний і родючий, а також один з найкрасивіших еміратів ОАЕ. На невеликій території в 1700 кв. км представлене приголомшливе різноманітність природних ландшафтів і природних пам'яток. Сприятливий клімат і родючі ґрунти зробили його справжнім квітучим оазисом.

Цей емірат з населенням понад 250 тис. чоловік відомий багатим торговим минулим.

Незіпсована краса природи і захоплюючі дух пейзажі Рас-Аль-Хайми роблять емірат одним з найбільш перспективних туристичних напрямків в ОАЕ. Розташований на західному узбережжі Об'єднаних Арабських Еміратів, емірат вабить мандрівників прекрасними піщаними пляжами протяжністю 64 кілометри і кристально чистими блакитними водами Перської затоки. Гості емірату по достоїнству оцінять широкі можливості активного відпочинку - від плавання, гольфу та рибалки до пустельного сафарі і відвідування цього бедуїнського поселення. Врятуватися від літньої спеки допоможе аквапарк Iceland, де представлено безліч атракціонів і розваг для всієї родини.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/ras-al-xajma#sigFreeIde00d91895b