Єгипет

Африка. Єгипет. Єгипет. Африка. Єгипет. Єгипет.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Єгипті

Відпочинок в Єгипті приваблює безліч туристів завдяки вдалому георгафічному розташуванню країни. Розкинувшись у північно-східній частині Африки, Єгипет омивається відразу двома морями - Середземним і Червоним, забезпечуючи субтропічний клімат уздовж усього морського узбережжя. Як і в інших кліматичних курортах можна виділити сезонність погоди, що ділить рік на два основних сезони - жаркий (Квітень-Листопад), з денною температурою 40-45 градусів тепла, і холодний (листопад-березень), з температурою 20-25 градусів. Як бачите, навіть у холодний сезон існує прекрасна можливість відпочити в Єгипті, вибравши один з багатьох курортів (Хургаду, Табу, Шарм ель Шейх і ін).

Тури в Єгипет з Києва

Замовивши гарячий тур в Хургаду, ви зможете чудово провести час на цьому морському курорті. Також дуже популярні тури в Шарм ель Шейх, який вигідно відрізняється наявністю чудово розвиненої інфраструктури - готелі, клуби, ресторани, також в наявності всі передумови для занять серфінгом і дайвінгом - сприятливий вітер і різнобарвні коралові рифи. Занурившись з аквалангом на глибину, ви зможете побачити кораловий сад, який вважається одним з найгарніших місць узбережжя Червоного моря. Простий запит в пошуковій системі - "тури в Єгипет" з наступною покупкою туру у нас, зможуть в кінцевому підсумку відкрити для вас неймовірні місця - Шарм Ель Нага - заповідник з понад тисячею видів риб, з п'ятнадцятьма десятками видів коралів, а також заповідник Абу Даббаб в Марса Аламі - Мека для дайверів.

Відпочинок з дітьми в Єгипті

Більш демократичними ціновими умовами характеризується Дахаб, з його невеликими готелями і кемпінгами. Для тих же, хто розглядає варіанти відпочинку з дітьми в Єгипті, варто придивитися до пропозицій турів до Нувейби. Тут є все необхідне - тихі піщані пляжі і красиві коралові узбережжя, гідний список екскурсій, забезпечений близькістю Ізраїлю і Йорданії.

Гаряча путівка в Єгипет

Близький схід завжди вабив своїми історичними пам'ятками, історія виникнення яких веде нас до зорі людської цивілізації. І гарячі тури в Єгипті дадуть вам прекрасну можливість побачити їх на власні очі. Відвідавши столицю Єгипту - Каїр, рекомендуємо з'їздити подивитися піраміди Гізи - гідний зразок одного з семи чудес світу, Єгипетський музей і Цитадель. Екскурсія в Луксор, де знаходиться храм Амона-Ра, колоси Мемнона і Долина царів повинні бути у вашому списку відвідувань на час перебування в Єгипті.

... І трохи про правила. Єгипет - країна, в якій більша частина населення сповідує Іслам, тому жінкам за межами території готелю краще заховати відкриті частини тіла, та накрити голову хусткою. Всім вже відома нав'язлива манера місцевих крамарів продавати втридорога товар, тому торгуйтеся! Не забувайте про своєрідні правила дорожнього руху, так ніким і не формалізовані, але доступні для розуміння місцевим водіям, так що в якості міського транспорту замість машини напрокат беріть таксі.

Хургада Єгипет

Хургада Єгипет це тепле море, піщаний берег, можливість засмагати під гарячим сонцем, давня історія і архітектура, гарні емоції та спогади. І все це круглий рік!

Єгипет відпочинок - це швидке оформлення усіх документів. Відпочинок в Єгипті з Києва - великий вибір турів і готелів. Телефонуйте!

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt#sigFreeIdc051b6074c