Сафага

Африка. Єгипет. Сафага. Африка. Єгипет. Сафага.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Сафагу, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Сафазі

Червоне море і коралові мілини забезпечили популярність ще одного курорту Єгипту - Сафазі, розташованому на південь від Хургади, на відстані 60 км. Як ви, можливо, здогадалися, основними шанувальниками цього курорту можна вважати любителів дайвінгу та віндсерфінгу. Однак не тільки вони кличуть туристів протягом року. Екологічно чистий пісок курорту Хургада використовується для лікування захворювань опорно-рухового апарату, а також шкірних захворювань, включаючи псоріаз.

Велика кількість готелів Сафаги спеціалізується на дитячому відпочинку, пропонуючи великий список розваг для самих маленьких.

Шанувальників кайтсерфінгу приваблює безлюдний острів Сафага, який знаходиться навпроти однойменного курорту, інших - організовані екскурсії до визначних пам'яток Луксора і Каїра. А третіх - Панорама Риф, Мідл Риф і Абу Кафан, де серед коралових рифів часто зустрічаються сліди затонулих кораблів і зграї різнокольорових рибок. Біля нечисленних тутешніх комфортабельних готелів розкидані відмінні рибні ресторани. Відпочинок в Сафазі особливо гарний у зимові місяці, коли на багатьох єгипетських курортах настає сезон вітрів. Сафага ж вдало сховалася від цієї незручності, дозволяючи воді тримати температуру вище 20 градусів навіть взимку.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/safaga#sigFreeIdba4959ead1