Болгарія

Європа. Болгарія. Болгарія. Європа. Болгарія. Болгарія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Огляд

  • Віза: потрібна
  • Сезон: найкращий час для відпочинку в Болгарії: червень, липень, серпень, вересень влітку і грудень, січень, лютий, березень взимку.

Болгарія займає вигідне положення на сході Балканського півострова і має вихід до Чорного моря. Ця країна пропонує туристам якісний і недорогий пляжний відпочинок та оздоровлення на мінеральних джерелах. Більшість болгарських курортів відрізняється розвиненою інфраструктурою і радує своїх гостей розвагами та екскурсіями.

Курорти Болгарії

Пляжні та лікувальні. Туристи з усієї Європи збираються на великому болгарському курорті Сонячний берег. На ринку туризму також затребувані пляжно-оздоровчі курорти Поморіє, Золоті піски і Албена.

Клімат

Болгарія - країна з вираженим помірно-континентальним кліматом, у південній частині країни він змінюється середземноморським. На пляжах Болгарії можна з комфортом відпочивати в період з квітня по жовтень.

Чим зайнятися?

Пляжний відпочинок. Болгарія зустрічає своїх гостей чистими, доглянутими пляжами і доступними цінами на відпочинок. Всі пляжі країни належать державі, тому за вхід на них не треба платити. До справжнього моменту на курортах Болгарії побудовані сучасні готелі різних зоряних категорій, які пропонують своїм постояльцям гідний рівень обслуговування. На болгарських курортах з задоволенням зупиняється молодь (особливо це стосується Золотих пісків і Сонячного берега, адже нічне життя на них дуже жвава).

Оздоровчі тури. Одним з плюсів поїздки в Болгарію є можливість поєднати пляжний відпочинок з оздоровчими процедурами. Гостям курортів Золоті піски, Поморіє, Святий Костянтин і Олена пропонується поправити здоров'я за допомогою природних чинників - ультрафіолету, морської води, цілющих грязей і водоростей.

Сімейні тури. Відпочити з сім'єю до Болгарії - це доступно і недорого. Більшість пляжних курортів знаходиться далеко від великих міст в екологічно чистій місцевості і має в своєму розпорядженні великими парками розваг.

Пам'ятки. Інтерес для гостей Болгарії являє столиця країни, Софія, а також Созополь, Несебр і Варна.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria#sigFreeId9138182da1