Русалка

Європа. Болгарія. Русалка. Європа. Болгарія. Русалка.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Болгарський курорт Русалка розташувався прямо в неймовірно мальовничому лісі, назва якого Таук Лиман. Відстань від Русалки до курорту Албена становить сорок кілометрів, а до міста Варна - 90 кілометрів. Як і більша частина болгарських курортів, селище Русалка знаходиться в невеликому селищі, який відрізняється несказанним затишком і чудовим рівнем обслуговування. Туристів, що вибрали для себе відпочинок в Русалку, чекає тут чудовий золотистий пляж, величний ліс, невелика гірська річечка, гарні місцеві будиночки та багато інших принад, які обов'язково порадують око і серце кожного відпочиваючого.

Русалка являє собою один із самих північних чорноморських курортів. Таким чином, туристи, які прибули сюди на відпочинок, ніколи не страждають від виснажливої спеки. До того ж, тут дме приємний морський бриз, який охолоджує весь селище і несе легку прохолоду. Температура повітряних мас, як правило, становить близько +28 градусів в літній період.

Клімат, що панує на курорті Русалка, можна охарактеризувати теплим приємним літнім сезоном і дуже тривалим купальним періодом. Температура морських вод досягає +24 градусів. Оптимальний час для купання - період з середини весни до середини осені.

Зовсім неподалік від курорту можна виявити відомі пагорби під назвою Аиланта, а також всіма улюблений мис Каліакра. Ці пам'ятки мають світову популярність, завдяки своєму лісі, який дивує рідкісними видами дерев, що ростуть тут. До того ж, вражає надзвичайна розмаїтість птахів, що мешкають на пагорбах, які весь час літають по околицях. Варто відзначити, що ці місця часто-густо наповнені різними історичними пам'ятками, що відносяться до різних періодів болгарської історії.

На сьогоднішній день курорт Русалка являє собою один з найбільш популярних і стрімко розвиваються болгарських курортів. Ще зовсім недавно, на території Русалки перебував локальний курорт, який пропонував туристам всього лише дерев'яний готель, кілька ресторанчиків, а також зовсім маленький пляж. Тепер же, курорт Русалка нітрохи не поступається жодному з багатьох знаменитих курортів тій же Греції або Туреччини. Тури в Русалку надають відпочиваючим всі необхідні умови для комфортного і приємного проведення відпустки. На курорті обладнано незліченну безліч першокласних готелів, басейнів, спортивних майданчиків, барів, ресторанів, нічних дискотек і клубів, а також багато інших цікавих розваг. Саме це є причиною того, що з кожним роком курорт Русалка стає все популярнішим і популярнішим.

Варто відзначити також те, що Русалка - не тільки розважальний курорт для проведення відпустки, це місце також пропонує увазі туристів багато санаторіїв і пансіонатів для оздоровлення, здатні вилікувати різні захворювання. В пансіонати з'їжджається безліч людей, хоча б тому що тут затишно і добре. В тутешніх місцях є все, щоб відпочити від обридлої суєти міських буднів: найчистіше повітря, красиві пейзажі природи, блакитне море, чудовий догляд і висококласний сервіс. Загалом, все, що може бути потрібно людині.

Путівки в Русалку - найкращий варіант для проведення курортного відпустки з сім'єю і дітьми. Приїхавши сюди хоча б одного разу, кожен турист неодмінно захоче повернутися назад, причому не один раз! Курорт Русалка з нетерпінням чекає відпочиваючих!

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/rusalka#sigFreeIddab07d6936