Поморіє

Європа. Болгарія. Поморіє. Європа. Болгарія. Поморіє.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Уздовж набережної лінії мальовничій Болгарії розташувався невеликий, але неймовірно затишний курорт під назвою Поморіє. Насамперед, цей чорноморський курорт відомий як популярний бальнеологічний центр. Якісний лікувальний відпочинок в Поморіє здійснюється завдяки солоних озер, які знаходяться навколо міста, а також завдяки лікувальним грязям, які видобуваються з них же. В ультрасучасних санаторіях курорту висококваліфіковані фахівці проводять лікування різних захворювань: нервових, шкірних, серцево-судинних, захворювань печінки, гінекологічних, а також багатьох інших за допомогою використання різноманітних лікувальних процедур.

Курорт Поморіє відрізняється дуже сприятливим морським і м'яким кліматом. Незважаючи на те, що в літній час на курорті панує спекотна, спекотна погода, цей період переноситься досить-таки легко. Середня температура повітряних мас варіюється між +25 - +33С. Температура морської води може досягати +30С. Відносна повітряна вологість дорівнює 80%.

До того ж, тури в Поморіє надають відпочиваючим чудову можливість відпочити від стомливої суєти міських буднів, насолодитися теплом моря, чистотою місцевого повітря, золотим піском масою видів активної діяльності. Таким чином, путівки в Поморіє - чудовий варіант для проведення сімейного відпустки разом з дітьми.

Набережна курорту відрізняється своєю просторістю, захищена від морських хвиль і має рівне, пологе морське дно. На деяких ділянках пляжу пісок має майже чорний колір, зважаючи на те, що в ньому міститься багато металів. Відпочиваючи в Поморіє, туристи отримують чудові умови для занять різного роду активною діяльністю: на курорті відпочиваючі можуть поплавати на різноманітних парусних судах, зайнятися віндсерфінгом, дайвінгом, пограти в пляжний волейбол і знайти для себе безліч інших розваг.

Чудово розвинена інфраструктура Поморія привертає увагу туристів протягом усієї доби. Вдень відпочиваючі можуть зайнятися грою в гольф або ж продегустувати різні сорти вин в найбільшому винному погребі на території сучасної Болгарії. Вночі увазі туристів відкривається морське казино, дискотеки, різні екскурсії, приміром, на нічний курорт Сонячний берег, де туристів чекає гучна життя і вар'єте.

Крім лікування і відпочинку, туристів, відпочиваючих в Помор'ї і захоплюються історією, неодмінно порадує різноманіття поморських пам'яток. Сам курорт розділений на дві різні частини - старий, що знаходиться на півострові, і новий місто, якому характерні найсучасніші будови. На території Поморія розташовано безліч найцікавіших пам'яток архітектури, які зберігають римську, фракійську, візантійську, крестоносную історію. Одним з найбільш цікавих архітектурних шедеврів є пам'ятник під назвою «Старі будинки Поморія», що представляють собою цілий квартал, наповнений різноманітними творами мистецтва. Неподалік від міста знаходиться таємнича фракійська гробниця, свято-георгіївський монастир Преображенська церква, а також церква, зведена на честь Святої Богородиці. Не варто забувати і про знаменитий музей Солі.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/pomorie#sigFreeId951679dee4