Сонячний день

Європа. Болгарія. Сонячний день. Європа. Болгарія. Сонячний день.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Курорт Сонячний день - це невеликий, але чарівний курорт класу «люкс», що знаходиться в 10 км на північ від Варни і південніше на 5 км від Золотих пісків. У минулому, ця колишня елітна здравниця Ради Міністрів Болгарії, сьогодні є ще і елітної бальнеолікарня.

Цілюще морський клімат і термальна слабомінералізована вода цілющих джерел курорту Сонячний день створюють умови для цілорічного відпочинку та лікування. Сюди приїжджають туристи, яким необхідна професійна медична допомога. Природний реліктовий тінистий парк, що оточує комплекс готелів створює прекрасну атмосферу, в якій відновлення сил і здоров'я відбуваються найкращим обзаром.

На курорті при готелі «Палас» і «Марина» створено два бальнеолечебных центру, що мають сучасну апаратуру та висококваліфікований медичний персонал. Гостям курорту пропонується більше ста видів різних медичних послуг, які застосовуються для лікування шкірних захворювань, захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, а так само для відновлення наслідків травм опорно-рухового апарату, різних порушень нервової системи та обміну речовин.

Серед комплексу послуг водо - і грязелікування, лікування парафіном і лугом, електро - і світлолікування. Проводяться інгаляції киснем, лікарськими травами і ефірними маслами, морської та мінеральної водою.

Курорт володіє просторим піщаним пляжем довжиною близько 1 км і шириною до 80 м, на якому не буває тісноту й скупченість в силу невеликого номерного фонду курорту (трохи більше 1000 місць на 150 кв. км). Спокійне, чисте море з плавно йде углиб береговою лінією. За підтримки екобалансу навколишньої природи Сонячний день був нагороджений міжнародним сертифікатом «Блакитний прапор».

Незважаючи на "лікувальний" профіль, пляжі Сонячного дня пропонують достаток спортивних розваг: водні мотоцикли і лижі, віндсерфінг, катери, катамарани та інші. При бажанні можна зайнятися яхтингом, риболовлею, джоггингом, велосипедним спортом (на території курорту організовані велодоріжки і доріжки для джоггинга), настільним та великим тенісом, кінним спортом і плаванням у басейнах. На курорті є фітнес - і боулінг-центри.

Так само, на курорті знаходиться найбільше казино-вар'єте на Балканах і безліч досить популярних дискотек («Дульсінея», «Айсберг», «Золоте яблуко» та ін).

Кожен рік у літньому театрі проходить міжнародний фестиваль болгарської естрадної пісні «Золотий Орфей». Крім цього на цьому курорті проходять концерти Бургаською опери, балетні спектаклі, фольклорні свята, різноманітні конкурси та інші розваги.

Для дитячого дозвілля на курорті Сонячний день влаштовані майданчики для активних ігор, гірки, гойдалки і басейни. Працюють дитячі садки з цікавою анімацією і дитячі дискотеки.