Бяла

Європа. Болгарія. Бяла. Європа. Болгарія. Бяла.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Болгарський курорт Бяла - крихітний квітучий і тихий містечко Примор'я, який славиться своїми білосніжними бархатистими пляжами, мальовничими берегами, зеленими масивами широколистяних лісів, цілющим гірським повітрям, морським спокоєм, а також ще багатьма нерукотворными чудесами. До того ж, Бяла - відомий виноградний край, де виробляють знамените вино сорту Дімят. Морська риба, виноград і вино притягують на відпочинок Погоди туристів упродовж багатьох років.

Клімат Бяли відрізняється неймовірною м'якістю, що робить його ідеально відповідним для людей самих різних віків. Тут геть відсутні різкі температурні перепади, температура повітря варіюється в діапазоні від +26 до +28С. Чорноморські води прогріваються аж до +25С, завдяки чому на Бяле можна проводити відпустку навіть з маленькими дітьми.

Болгарський муніципалітет уважно стежить за чистотою пляжів, так як звання кращого чорноморського узбережжя має бути повністю виправдане. На території пляжів завжди знаходяться робочі рятувальної служби, проте, подивившись на пологість морського дна, дані заходи здадуться зовсім непотрібними. Але все ж, місцеві жителі роблять все, щоб відпочинок на цьому болгарському курорті ніщо не затьмарювало. Ще однією особливістю, характерною для даної території є розташування пляжів по відношенню до сонця. Справа полягає в тому, що східне, а також північно-східне і південно-східне розташування пляжів надають можливість вдосталь насолодитися теплом літнього сонця.

Тури в Бялу надають туристам чудову можливість насолодитися унікальним тутешніх місць, доторкнутися до давньої історії нашого світу, відпочити під вітрилами, зайнятися спортом різного роду, і, звичайно ж, отримати неймовірне задоволення від шикарних і справді вражаючих краєвидів. Курорт Бяла - відмінне місце відпочинку для туристів будь-якого віку, починаючи від дітей і закінчуючи людьми похилого віку. Комфорт і краса цього курорту роблять Бялу райським місцем.

Те, яким буде відпустка на Бяле, туристи вибирають самі - він може бути спокійним, спокійним і розміреним для тих, хто втомився від нескінченної метушні буднів, або ж, навпаки, екстремальних і повним гострих відчуттів. Шанувальники спорту також знайдуть відпочинок Погоди вельми приємним - місцеві майданчики і атмосфера забезпечать максимальний комфорт і всі необхідні зручності для спортсменів.

Крім всього іншого, дана територія недарма вважається одним небагатьох курортів, на яких природним чином відбувається лікування всіляких захворювань, пов'язаних з хворобами дихальних шляхів, включаючи астму. Своє здоров'я поправити можуть і алергіки, чий статок тут досить сильно покращується, завдяки місцевим повітрям, наповненим солонуватим бризом морського узбережжя. Сприятливо для алергіків і те, що зміст будь-якої пилку, а також інших алергенів на курорті неймовірно низька. Поліпшення здоров'я сприяє також той факт, що на території Бяли ніколи не зводилося жодне промислове підприємство.

Путівки в Бялу відкривають туристам шлях в мирне життя радості, спокою і веселощів. Дні, проведені на курорті, стають райським часом у спогадах кожного, хто побував тут хоч раз. На цьому курорті кожен відпочиваючий знайде для себе щось унікальне. Навіть найвибагливіші і вибагливі туристи залишаться безмежно задоволені своєю відпусткою, проведеним у воістину чудовою Погоди!

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/byala#sigFreeIdf4ad61b56f