Огляд

Європа. Болгарія. Огляд. Європа. Болгарія. Огляд.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Душевність і прийнятна ціна - саме це можна сказати про відпочинок на болгарському курорті Огляд. Море, ліс, гори складають прекрасну місцеву атмосферу, яка доповнюється доброзичливістю та гостинністю місцевих жителів. Відпочинок в Огляді - чудовий варіант для дитячого відпочинку, так як на курорті функціонує безліч оздоровчих таборів. Зовсім недалеко від Огляду знаходяться два найбільших болгарських міста - Варна і Бургас, куди завжди можна поїхати на екскурсію.

Сама земля цього місця протягом багатьох років зберігає в собі таємниці віків. Допитливим туристам, відпочиваючим на курорті, відкриваються таємниці місцевої природи з рідкісними видами дерев і інших рослин.

Територія Огляду знаходиться прямо біля підніжжя величної гори під назвою Стара Планіна, яка наділила курорт незвичайним поєднанням гірського і морського повітря. Температура повітряних мас у літній час дорівнює приблизно +30 градусів, а морська температура досягає +25, таким чином, її часто порівнюють із парним молоком. Курортний сезон тут триває з кінця весни до середини осені.

Тури в Огляд гарні також тим, що кожен турист неодмінно знайде собі розвагу за віком та у відповідності з його уподобаннями. Для дітей тут обладнані водні гірки, дитячі майданчики і кращі атракціони, для молоді - відмінні дискотеки і розважальні центри.

Любителям спорту Огляд пропонує зайнятися верховою їздою, тенісом, стрибками з парашутом. Любителі піших прогулянок буде вражені незвичайністю місцевої природи. Для любителів шопінгу тут працює неймовірну кількість сувенірних крамниць і магазинів. А місцеві ресторанчики цілодобово запрошують відпочиваючих, щоб ті скуштували кулінарні шедеври болгарських кухарів.

Чудово тут також те, що поблизу курорту немає жодного промислового заводу або фабрики, що забезпечило чистоту моря і повітря. Довжина пляжної смуги становить вісім кілометрів, так що місце на пляжі знайдеться для всіх туристів.

Путівки в Огляд ідеально підійдуть сім'ям з дітьми, так як тут створені всі необхідні умови для розваги і проживання великих сімей. До того ж, місцевий клімат сприяє зміцненню імунітету малюків. При бажанні сім'ї можуть скористатися послугами няні.

Відпустки на курорті порадіють і допитливі любителі екскурсій. Основними історичними пам'ятками Огляду є руїни храму Юпітера, який був зведений ще в період античності, а також залишки знаменитої фортеці Гелеополис. Прямо в центрі курорту стоїть невелика православна церква. У обзорских околицях розкидані руїни фортеці Козьяк, яка існувала багато століть тому. Також туристи мають можливість з'їздити на екскурсії на курорти, розташовані по-сусідству.

Ресторани курорту завжди дивують і радують відпочиваючих своїми цінами, так як вони набагато нижчі, ніж на інших іменитих базах відпочинку. Таким чином, тут можна покуштувати дуже смачні страви за абсолютно смішні гроші.

Крім того, привітність населення курорту і господарів ресторанів також не підлягає порівнянні з тими, хто проживає на великих курортах. Саме в Огляді, в глибинці, туристи можуть відчути неповторний національний колорит місцевих жителів в шумі веселих танців і музики.

Ще однією красою відпочинку на території огляду є тут знаходяться сірководневі, а також мінеральні джерела, здатні вилікувати різні захворювання різних органів організму.

Курорт Огляд завжди радий зустрічати нових туристів, а також тих, хто приїжджає сюди повторно! Тут є все, що потрібно, щоб наповнити Ваш відпустку яскравими фарбами і приємними враженнями!

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/obsor#sigFreeId56e918b8ef