Сонячний берег

Європа. Болгарія. Сонячний берег. Європа. Болгарія. Сонячний берег.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Сонячний Берег - один з найбільш спокійних і тихих морських курортів Болгарії. Курорт Сонячний Берег зручний для туристів, які воліють подорожувати літаком, так як аеропорт Бургас знаходиться всього в 35 км звідси.

Пляж Сонячного Берега, оздоблює півколом його затоку і становить 8 км в довжину і 60 м в ширину. Пісок тут золотистий, дрібний і чистий, який місцями утворює дюни. Подорож на Сонячний Берег ідеально підійде для сімей з дітьми: море спокійне, вода найчистіша, а вхід в море пологий. Крім того, курорт відзначений «Блакитним прапором» за дбайливе ставлення до екології.

Чудові хвойно-листяні ліси, рівнинна місцевість, закрита гірським масивом Стара-Планини, і велике число сонячних днів у році створюють всі умови для чудового відпочинку на Сонячний Берег.

Люди від малого до великого знайдуть чим себе зайняти на курорті Сонячний Берег. Для маленьких мандрівників створені чудові дитячі майданчики, басейни, аквапарк і різноманітні атракціони. Дорослі ж отримають масу задоволення від відвідування ресторанів, магазинчиків, дискотек і нічних клубів. Якщо гості втомилися ходити пішки, завжди можна скористатися екологічно чистими видами транспорту: велосипедами, велорикшами або міні-поїздами.

Основна активність, як вдень, так і вночі зосереджена в центрі курорту, однак любителі тиші і романтики теж знайдуть безліч затишних і мальовничих куточків на Сонячному Березі на відпочинку в Болгарії.

Найпопулярніше місце для екскурсій під час туру на Сонячний Берег - стародавнє місто Несебр, який був заснований більше 5 тис. років тому. Це пам'ятка культури, що охороняється ЮНЕСКО. Він знаходиться всього лише в кількох кілометрах на південь від курорту.

Любителям активного на пляжах Сонячного Берега пропонуються водні розваги на будь-який смак: водні лижі, гідроцикли, катамарани, прогулянки на яхтах, польоти на дельтаплані і т. д.