Созополь

Європа. Болгарія. Созополь. Європа. Болгарія. Созополь.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Стародавнє містечко Созополь розкинувся в двох чарівних бухтах з піщаними пляжами, протяжністю в декілька кілометрів. Всього в 35 км знаходиться місто Бургас, а тривалість шляху до бургасскому аеропорту становить не більше 45 хвилин їзди. Курорт Созополь є не тільки затишним містом сонячної Болгарії, але і одним з найулюбленіших і популярних туристичних комплексів. Вузькі бруковані вулички, дерев'яні еркерні будівлі, руїни чарівної античності, пам'ятники середньовіччя, червоні черепичні дахи будинків - весь цей європейсько-східний колорит, немов мозаїка, збирається у дивовижний місто-музей. Як і багато старовинні міста, Созополь ділиться на «старий» і «новий» райони, назви яких говорять самі за себе. Романтична гавань, білі церкви, потопаючі в густій зелені інжиру і виноградних лоз, створюють особливу атмосферу гармонії, яка щорічно привертає увагу болгарської богеми: музикантів, художників, артистів.

На околицях курорту знаходиться гирло мальовничої річки Ропотамо. Цей природний заповідник отримав назву місцевої «Амазонки». Її берегова лінія нагадує справжні джунглі. Тут непрохідні зарості дикого виноградника, на воді ніжаться красуні лілії, а там, де річка впадає в Чорне море, можна навіть побачити тюленів і дельфінів. А також саме тут проходить шлях міграції птахів в південні краї, тому, відпочиваючи ближче до кінця літа, Вам може пощастити побачити тисячі пеліканів, лелек і багато інших видів.

Неподалік від курорту, всього в двох кілометрах, знаходиться ще одне диво. Це величезний острів Святого Івана, скоріше навіть найбільший на болгарському узбережжі, має безліч визначних пам'яток. Біля цього острова, на морському дні існує дивовижне природне явище, а саме кам'яний ліс. Ваш відпочинок в Созополі скрасить захоплююча екскурсія в старовинний монастир Святого Івана Продомоса, а так як острів ще є природним заповідником, то саме тут відпочиваючі можуть побачити рідкісного середземноморського тюленя-монаха і більше 70 видів птахів, значна частина яких знаходяться під ризиком зникнення.

Клімат Созополя м'який. Тут є чіткі межі між чотирма сезонами, а літо, як правило спекотне сонячне, без дощів. Сезон для відпочинку відкривається на початку травня і триває аж до вересня. В цей час повітря прогрівається до +28-32С, а середня температури води досягає +27С.

Готелі Созополя являють собою комплекс з невеликих будівель, в основному категорії 3*, причому деякі з таких готелів знаходяться прямо під дахом історичних будівель. Але все ж є готелі і з великою кількістю номерів. Маленькі готелі знаходяться і в центрі міста, і в нових районах, що стосується великих, то вони розташовані переважно в новій частині курорту.

На березі курорту кожен собі по смаку знайде підходящий ресторан, кафе, бар або таверну. Серед них є заклади, які відрізняються від інших цікавим дизайном. Наприклад, один ресторан облаштований прямо у вітряку, а другий побудований на зразок рибальського човна. Ці всі «їстівні» заклади пропонують своїм гостям вишукані страви загальноєвропейської і, звичайно ж, традиційної болгарської кухні. Ну а візитною карткою всіх кафе і ресторанів є свіжа риба, підсмажена на сковорідці або приготована на грилі.

Тури в Созополь дарують масу незабутніх вражень кожного гостя курорту. Це те місце, де можна справді відпочити, як кажуть, душею і тілом за особливо приємним цінами.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/sozopol#sigFreeId90e9206fa2