Ізраїль

Близький Схід. Ізраїль. Ізраїль. Близький Схід. Ізраїль. Ізраїль.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів до Ізраїлю за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Ізраїлі

Відпочинок в Ізраїлі - це щось зовсім особливе. Не просто насолоду чудовою природою, багатою культурою і звичаями країни - а прилучення до вікових цінностей трьох світових культур, трьох цивілізацій, кожна з яких вважає Обітовану землю Ізраїлю своєю святинею. Ця невелика за площею країна ніби створена для того, щоб Ви могли навіть за короткий час відкрити для себе заново світову історію у всій її величі - і надзвичайно різноманітну природу цієї країни разом з самобутніми традиціями її жителів.

Саме тому тури в Ізраїль можуть носити самий різний характер, в залежності від того, яка саме іпостась цієї чудесної країни тягне Вас найсильніше. Якщо хочете просто відпочити біля моря і насолодитися усіма принадами пляжного відпочинку в Ізраїлі - Вас чекають курорти Середземного моря з ранньої весни до пізньої осені, а чудове Червоне море прийме Вас у свої теплі обійми навіть взимку. Готелі Ізраїлю гостинні і різноманітні, і хоча навряд чи можна знайти в списку країн, які пропонують недорогий відпочинок, Ізраїль, ціни тут коливаються в широкому діапазоні, і серед ізраїльських готелів завжди можна знайти те, що буде Вам по кишені. Що ж стосується якості обслуговування, відпочинок в Ізраїлі Вас не розчарує.

Ізраїль, безсумнівно, в числі світових лідерів з медичного туризму. Ізраїльські здравниці приваблюють туристів з усього світу, і в їх числі чимало росіян. Адже відпочинок в Ізраїлі можна поєднати з унікальною можливістю поправити здоров'я на цій благословенній землі. Високий професіоналізм лікарів і чудово продумані лікувальні програми, унікальні природні умови, які супроводжують лікування, наприклад, в клініках і санаторіях, розташованих поблизу Мертвого моря - при цьому ціни на медичні послуги в Ізраїлі значно нижче, ніж в Європі або США.

Якщо ж Ви хочете на власні очі побачити місця, де розгорталися драматичні біблійні сюжети, де протягом всієї історії людства кипіли гарячі пристрасті, де кожна епоха залишила свій слід - придбайте тур в Ізраїль. Вам відкриється весь приголомшливий, строкатий, палаючий калейдоскоп у різноманітних екскурсійних програмах. Навіть за один день екскурсійного туру в Ізраїль перед Вами промайнуть тисячоліття. Найдавніші фортеці, палаци, храми, мечеті і, звичайно, велика Західна Стіна Іудейського храму, відома нам як Стіна плачу... - все це німі свідки справжніх подій, які знайшли відображення в найбільших пам'ятках культури - літератури, музики, живопису. Адже біблійні сюжети - оповіді Старого і Нового завіту - це основа основ сучасної культури.

Який напрямок Ви не обрали, краще заздалегідь спланувати своє перебування в цій країні, звернувшись до професійного туроператору в Ізраїлі. Адже велике різноманіття можливостей, незліченні місця, де варто побувати, все одно не вдасться відвідати за один, навіть самий тривалий відпустку. Тому серйозно поставтеся до формування екскурсійного туру в Ізраїль і визначтеся, що Ви хочете побачити в першу чергу. Досвідчений туроператор по Ізраїлю допоможе Вам врахувати всі нюанси подорожі у цій країні - відстані, найбільш зручні варіанти пересування, оптимальні дні і найзручніший час для відвідування тих чи інших пам'яток Ізраїлю - і багато іншого.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel#sigFreeId5b79faf8cd