Ramat Gan

Близький Схід. Ізраїль. Ramat Gan. Близький Схід. Ізраїль. Ramat Gan.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Рамат Ган, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Рамат Ган

Рамат Ган розташований в центрі країни, в прибережній смузі, і впритул примикає до західного кордону Тель-Авіва. Входить до складу Великого Тель-Авіва. Вздовж північної межі Рамат Ган протікає річка Яркон.

Рамат Ган був заснований в 1921 році як сільськогосподарське поселення. Назва міста Рамат Ган в перекладі з івриту означає «сад на пагорбі». У 1950 році, Рамат Ган отримав статус міста. На початку 50-х тут були закладені Національний парк і стадіон для проведення Маккабиады ( спортивні змагання, в яких беруть участь єврейські спортсмени з усіх країн світу) . У 1961 році муніципальні кордону Рамат Ган були розширені, і на його території опинилися університет ім. Бар-Ілана і велика лікарня «Шиба». В 1968 році була відкрита алмазна біржа - сьогодні найбільша в світі. . В Рамат Гані розташований багатющий зоопарк «Сафарі», де тварини утримуються в природних умовах.

Рамат ГанРамат Ган по праву вважається одним з найбільш економічно і соціально благополучних міст Ізраїлю.

В Рамат-Гані поряд з процвітаючою торгівлею - магазинами, торгівельними центрами, фірмами - розташоване 900 промислових підприємств. Половина жителів міста працюють в самому місті, близько 40% - в Тель-Авіві. На діамантової біржі та підприємствах ограновування алмазів працює понад 10.000 осіб 5.000 чоловік працюють в лікарні «Шиба». В університеті ім. Бар-Ілана в Рамат-Гані працюють не тільки жителі міста, але багато людей, які приїжджають із сусідніх населених пунктів.

У міській системі освіти навчається понад 22 тис. дітей. В Рамат Гані 154 муніципальних дитячих саду, 30 початкових шкіл і 10 гімназій. Всі навчальні заклади оснащені кондиціонерами і комп'ютеризовані. Школи міста мають сучасними навчальними лабораторіями і укомплектованими бібліотеками.

У місті Рамат-Ган розташований єдиний в Ізраїлі Академічний коледж текстильних технологій і моди їм. Авраама Шенкара.

В Рамат Гані знаходиться вища школа сценічного мистецтва «Бейт-Цві».

У місті проходить більш 150 різноманітних культурних заходів на рік: у будівлях міського театру Палацу культури проходять вистави, концерти, виступи балетних і вокальних колективів, виставки, лекції. Тут є Центр балетного мистецтва, танцювальний ансамбль, камерний і духовий оркестри. У Музичному центрі працює музична школа.

В Рамат-Гані є кілька музеїв: музей ізраїльського мистецтва, Музей єврейського мистецтва, Міський музей, Музей мистецтв Далекого сходу, Музей діамантів, Будинок малюнка і скульптури та ін.

В Рамат-Гані розташований стадіон на 50 000 глядачів для проведення міжнародних футбольних матчейВ Рамат Гані розташований стадіон на 50 000 глядачів для проведення міжнародних футбольних матчів. Тут проводиться одне з найпопулярніших і значних спортивних подій Ізраїлю - Маккабиада.

У місті 13 майданчиків для гри у футбол, сім баскетбольних залів, 3 тенісних корти, волейбольні зали, кілька басейнів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/ramat-gan#sigFreeId75caaf0232