Bat Yam

Близький Схід. Ізраїль. Bat Yam. Близький Схід. Ізраїль. Bat Yam.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Бат-Ям, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Бат-Ям

Бат-Ям приморське місто, розташоване в центрі країни, на березі Середземного моря південніше Яффи. Центральне географічне розташування Бат-Яма дає туристам можливість зручного сполучення з будь-якою точкою Ізраїлю.

Бат-Ям на півдні славиться своїми пляжами, сімейними і курортними готелями. Уздовж набережної, над золотистим піщаним берегом, розташовані сучасні мотелі, з вікон яких відкривається вид на Середземне море.

Знаменита набережна Бат-Яма прилягає до великого міського парку, який є прекрасним місцем відпочинку у вільний час. Ще одна приємна можливість - просто прогулятися по набережній або посидіти в численних різноманітних кафе та ресторанах. Бат-Ям, ИзраильМногочисленных відпочиваючих приваблює курортна зона довжиною понад 3 км з декоративної рослинністю і місцями для відпочинку: це пляжі "Кам'яний", "Рів'єра", "Єрусалимський" та "Зразковий". Їх відрізняє чистота і відмінне обслуговування.

На "Кам'яному" пляжі є хвилеріз, що робить цей пляж безпечним місцем купання і для дітей. Великою популярністю у відпочиваючих і туристів користується також новий центр відпочинку.

Там є плавальні басейни для дітей і для дорослих, обладнаний спортивний клуб, сауна, кімната відпочинку, тенісні корти.

Всього в декількох кроках від більшості готелів і в декількох хвилинах від міських центрів на виблискуючих пляжах і ошатних набережних життя вирує з ранку до вечора у всьому своєму різноманітті. Вдень тут панує спорт на морі і на суші, з настанням темряви естафета передається публічним концертів та іншим розвагам.

В Бат-Ямі відкрито також великий штучний каток. Цей вид спорту приносить велике задоволення всім членам сім'ї. Каток відкритий з ранку до півночі.

Бат-Ям, ИзраильБат-Ям - чудове місце для індивідуального і групового туризму. Всім туристам, які знаходяться на відпочинку в Натанії, Тель-Авіві і в Бат-Ямі надається безкоштовно оглядова екскурсія по Тель-Авів, Яффо.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/bat-yam#sigFreeId434a8093fa