Єрусалим

Близький Схід. Ізраїль. Єрусалим. Близький Схід. Ізраїль. Єрусалим.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Єрусалим, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Єрусалим

Єрусалиму більше 3000 років, але перші згадки про це місто ще більш давні і відносяться до ханаанського царства, а це XX-XIX століття до нашої ери. Не дивно, що тури в Ізраїль так популярні у всьому світі - адже це місто настільки древнє, що здається вічним.

Перший величний храм в Єрусалимі був побудований царем Соломоном. У 586 році до н. е. храм був зруйнований вавілонським царем Навуходоносором. Потім єврейський народ повернувся з вигнання і побудував свій храм знову. А потім цей храм був перебудований царем Іродом Великим. Новий храм простояв до 70 р. н.е. і був зруйнований римлянами. Частина західної стіни, яка раніше оточувала храм, збереглася, і тепер називається Стіною Плачу.

Мусульмани довго володіли цим містом, і на території Єрусалиму знаходяться їхні історичні та релігійні пам'ятки. Велика частина розташована в Мусульманському кварталі. Над самим кварталом, яскраво сяючи своїм золотим куполом округлої форми, височіє знаменита на весь світ мечеть Аль-Акса, куди, як сказано в Корані, чудесним чином був перенесений Пророк Мухаммед.

Подорож до Ізраїлю для християнина - унікальна можливість побачити своїми очима основні християнські святині. Такі пам'ятки в Єрусалимі незліченні, і щоб обійти всі пам'ятні місця, знадобиться не менше тижня. Багато храмів видно з оглядового майданчика на Оливній горі, з якої звичайно починається подорож по місту. Головне місце для християн усього світу - величний, пройнятий незвичайною атмосферою Храм Гробу Господнього.

Побудований на початку 4 до нашої ери, Храм розділений між шістьма основними конфесіями християнської церкви. Екскурсія по храму займає кілька годин, і туристи, які купили тури в Ізраїль, з благоговінням обходять цю церкву. Тут знаходяться Камінь миропомазання, Гроб Господній, камені Голгофи. Храм Воскресіння і Церкву Святої Олени так само зацікавлять паломників-християн. Неподалік від Єрусалиму знаходиться Віфлеєм з надзвичайно світлим і прекрасним древнім храмом - Базилікою Різдва Христового. Екскурсії в Ізраїль завжди включають в себе відвідування місця Різдва Христового.

В Єрусалимі безліч музеїв, і кожен камінь Старого Міста здатний розповісти цілу історію про минулі століттях. Якщо ви обираєте більш тривалі поїздки, ніж одноденні екскурсії в Єрусалим, у вас є можливість відвідати північні міста Ізраїлю та історичні пам'ятки біблійних часів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/ierusalim#sigFreeId05f78aa419