Герцлія

Близький Схід. Ізраїль. Герцлія. Близький Схід. Ізраїль. Герцлія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Герцлія, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Герцлію

Герцлія - це ще одне ізраїльське курортне містечко на Середземному морі. Місто має курортне значення і його можна назвати курортом дуже високого класу. Насамперед, тут зосереджені деякі інтелектуальні сили Ізраїлю, і це місто ще називають Силіконовою Долиною. Район міста Герцлія Піту - це престижна і дорога ділянка землі, забудована в основному шикарними віллами. У цьому районі розташовується красива і доглянута набережна з безліччю першокласних готелів, брендових магазинів і хороших ресторанів. Ціна на землю в цьому районі Герцлії висока, публіка - переважно мільйонери. Та нове і старе житло в Герцлії Піту якісне і тому дуже дороге. Загалом, якщо вам хочеться ексклюзивного відпочинку в Ізраїлі, то це місто - як раз для вас.

Місто отримало свою назву на честь Теодора Герцля, одного із засновників сіоністського руху. Але ще задовго до цього часу, з початку 1-го тисячоліття до ХІІІ століття тут знаходилося грецьке місто Аполлонія. Місто було портовим і вело жваву торгівлю. Поруч розташовується родюча долина з апельсиновими і лимонними гаями.

Коли була заснована держава Ізраїль, в Герцлії з'явилися поселенці і були засновані перші промислові підприємства. У результаті кілька селищ злилися в одне місто, і в 1960 році Герцлія отримала свій новий міський статус.

В цей же час узбережжі Середземного моря стали активно розвивати як туристичну зону. Розвиток туризму і в той же час високих технологій, зробили це місто процвітаючим фінансовим центром Ізраїлю, другим за величиною після Тель Авіва. В Герцлії є гавань для дорогих яхт і аеродром для маленьких приватних літаків - всі ознаки престижного курорту. У престижному районі місті Герцлія Піту побудували елітну клініку Герцлія Медікал Центер, яка є приватною. Це одне з найбільш відомих медичних установ в Ізраїлі. Серцево-судинні захворювання, захворювання шкіри та хребта - це основна спеціалізація цієї клініки. Таким чином, тури в Герцлію можуть допомогти вам привести в порядок своє здоров'я. В цьому місті взагалі безліч цікавих і красивих будівель, в основному сучасних.

Що стосується культурних пам'яток, то поруч з містом можна оглянути руїни поселення Махмиш, яке є дуже давнім. Судячи з усього тут жили стародавні ханаанеянин, і далі поселення існувало до грецького періоду в історії цих місць. В одній з церков у межах міста виявили мозаїчна підлога, який датується 6 століттям нашої ери. Якщо ви вирушите в північну частину Герцлії, ви побачите руїни древнього порту і фортеці хрестоносців Арсура, яка була збудована на місці античної Аполлонії. У північній частині пляжу можна відвідати мечеть Сидна-Алі.

Якщо ви цікавитеся історією, то вам буде цікаво побувати у місцевих музеях, таких як археологічний музей в Кфар Сабе або місцевий Музей Засновників, в якому зібрані цікаві археологічні знахідки та реконструкції.

Відпочинок в Герцлії - це насамперед пляжний відпочинок на чистих і доглянутих пляжах. Варіанти розміщення різні, але якщо ви вибагливі, то зможете відшукати для себе хороший готель з гідним обслуговуванням. Пляжі цього курорту простяглися на 6 км, а вище по берегу тягнеться красивий променад для жителів міста і його гостей.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/gercliya#sigFreeId38d3faa92b