Хайфа

Близький Схід. Ізраїль. Хайфа. Близький Схід. Ізраїль. Хайфа.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів до Хайфи, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Хайфі

Хайфа - північна столиця Ізраїлю, розташована на відрогах гори Кармель вздовж берегів Середземного моря. 5-ти кілометрові пляжі, одні з найчистіших і найкрасивіших в Ізраїлі, а також зелень лісів парку Кармель, найбільшого парку Ізраїлю, надають вам безліч можливостей для відпочинку і розваг.

Хайфа - місто з прекрасними краєвидами, які відкриваються з будь-якої точки, на затоку і галілейські гори. Сонячний захід і вогні нічної Хайфи, що відбиваються в затоці, створюють незабутній ефект!

У Хайфі проживають в мирі та злагоді 270,000 жителів, представників 6-ти релігій - християни, іудеї, мусульмани, бахаї, ахмадисти і друзи.

В останні роки Хайфа перетворилася у важливий туристичний центр. Тут Ви можете знайти види відпочинку, які підходять для всієї родини: музеї і галереї, міський театр, кінотеатри, спорткомплекси, численні ресторани, кафе і паби, вуличні вистави та виставки, прогулянки по алеях і на лоні природи. Торгові центри Хайфи (кен'єни), що поєднують численні магазини, ресторани, кафе, луна-парки, створюють справжнє свято покупок і задоволення!

Хайфа також вважається центром конгресів і освіти - Університет і Техніон, Міжнародний Центр конгресів і виставок, міжнародний дослідницький центр комп'ютерної промисловості МАТІВ.

До послуг гостей міста - відомий своєю гостинністю та високим обслуговуванням морський порт, а з хайфського аеропорту лежить найкоротший шлях до Йорданії, Кіпру, Туреччини і Грецьких островів.

Вдале розташування Хайфи дозволяє легко і швидко дістатися до найцікавіших пам'яток Акко, Західної Галілеї, друзьких сіл, Назарета, району Кармелим, що славиться також своїми винними заводами і погребами; Кейсарії.

Хайфа - єдине місто в Ізраїлі, в якому діє підземна канатна дорога - Кармеліт, що зв'язує верхнє місто з нижнім; фунікулер; Зоопарк. Тільки тут по суботах діє громадський транспорт.

У всі часи року в Хайфі проходять фестивалі та свята, які будуть цікаві як дорослим, так і дітям: навесні - міжнародний фестиваль дитячої творчості, влітку - розваги та концерти на березі моря і в різних частинах міста, восени - міжнародний кінофестиваль, взимку - унікальна подія "Свято свят" (святкування протягом місяця свят Хануки, Різдва та Рамадану).

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/xajfa#sigFreeId3bc1c3240f