Ейлат

Близький Схід. Ізраїль. Ейлат. Близький Схід. Ізраїль. Ейлат.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Ейлат, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Ейлат

Ейлат розташований в самій південній точці Ізраїлю. Він є зоною безмитної торгівлі. Це місто-курорт виринає перед поглядом мандрівника майже без попередження. Тільки що ви їхали по височини південного Негева і пустелі Арава, а через хвилину - ви біля Червоного моря.

Відпочинок в Ейлаті дивний саме тому, що він вдало поєднує в собі переваги клімату, різноманітність розваг, унікальні краєвиди та цікаві екскурсії, екзотику бедуїнської кухні і традиції ресторанів, що пропонують європейські делікатеси, словом, Ейлат - це місце, де не буває нудно, холодно або нецікаво.

Концентрація солей, обумовлена природними і географічними факторами, вище середземноморської - 4,1%. Тут вода дійсно "тримає", а температура її ніколи не опускається нижче 22 градусів, незалежно від пори року, що дозволяє коралам утворюватися і радувати гостей Ейлата дивним і ні з чим не порівнянним видовищем - кораловими рифами.

Протягом багатьох років Ейлат утримує пальму першості за популярністю і має репутацію престижного зимового курорту, ідеального місця, куди можна вирватися з холодної Європи, щоб тиждень-другий поніжитися під зимовим сонцем. Однак все нові і нові туристи відкривають для себе, що літній відпочинок в Ейлаті не менш приємний, ніж зимовий - тут сухе тепло, кришталево чиста морська вода, яку так люблять шанувальники дайвінгу як в Ізраїлі, так і за кордоном, довгі ряди чудових готелів з вигадливим дизайном, а також безтурботний відпочинок для всієї родини.

Дістатися до Ейлата просто: місцевий аеропорт Увда приймає як міжнародні рейси, так і внутрішні, час польоту з Тель-Авіва в Ейлат - 45 хвилин. Також можна доїхати на автобусі.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/ejlat#sigFreeId7d85a5d9ff