Мертве море

Близький Схід. Ізраїль. Мертве море. Близький Схід. Ізраїль. Мертве море.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в район Мертвого Моря, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в район Мертвого Моря

Географічні рекорди - справа відносна. Якщо для того, щоб дістатися до найвищої точки Землі, необхідно бути альпіністом екстра-класу, то для того, щоб потрапити в найнижчу точку планети, досить просто приїхати в Ізраїль. Тут, на глибині 417 метрів нижче рівня моря, немов у бережних долонях, спочиває одна з найкращих перлин світової природи - Мертве море.

Мертве море - це басейн, що знаходиться в центрі Сіро-Африканського розлому, довжина 45 км, максимальна ширина - 15. Крім того, це самий солоний у світі басейн - концентрація солей сягає тут 340 грам на літр (в десять разів вище, ніж у Середземному морі), внаслідок чого в ньому можна не тільки плавати, але і сидіти, не докладаючи жодних зусиль для того, щоб залишатися на поверхні; залишається тільки насолоджуватися ласкавим сонечком і долітаючим з пустелі вітерцем. Проте жоден живий організм у цих водах існувати не може - звідси і злегка зловісна назва.

А насправді Мертве море - справжнє море життя. Завдяки численним мінералам, що містяться у воді, цілющому киснмю і парам брому в повітрі, незвичайним грязям на дні моря, гарячим сірчаним джерелам, сонячним променям, які проходять через природний фільтр - додатковий чотирьохсотметровий шар повітря і тому не обпалюють - завдяки всім цим факторам Мертве море перетворилося в унікальний і неймовірно популярний у світі оздоровчий курорт. Туристи приїжджають сюди зі всього світу, не тільки з метою відпочити і поніжитися на численних спа, але і щоб насолодитися захоплюючими краєвидами, ознайомитися з різноманітними пам'ятками. А природних феноменів тут чимало: соляні "скульптури", які виросли на берегах безтурботного моря, залишки первісних поселень, знайдених на схилах пагорбів, джерела, хвилясті, у підніжжя скель і полохливі гірські козли, які, побачивши людей, тікають по сухих руслах річок.

Навколо моря розташувалася розвинена туристична промисловість. Тут можна відправитися в піші прогулянки або прокотитися верхи на верблюдах, на джипах або велосипедах, або зайнятися снеплінгом - спуском зі скель по мотузці. Манять і чудові природні куточки - оазис Ейн Геді, Эйнот Цукім, Нахаль Аругот і Нахаль Давид, розташовані неподалік, історичні пам'ятки - фортеця Масада, Кумранські печери, де були знайдені знамениті сувої Мертвого моря. Ви зможете побачити даманів, - незвичайних тварин, описаних Джеральдом Даррела в одній зі своїх книг про подорожі, яких в Ізраїлі звуть "скельними кроликами", а також строкатих моторних ящерок, незвичайну рослинність і насолодитися неповторною атмосферою пустелі, що розкинулася навколо.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/mertvoe-more#sigFreeId67e40269ef