Тель-Авів

Близький Схід. Ізраїль. Тель-Авів. Близький Схід. Ізраїль. Тель-Авів.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Тель-Авів, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Тель-Авів

Тель-Авів, перше єврейське місто Ізраїлю, засноване в новий час і стало економічним і культурним центром країни, часто називають «містом, де життя ніколи не зупиняється».

Воно розташоване на 14-кілометровій смузі вздовж узбережжя Середземного моря. На півночі її перетинає річка Яркон, на сході - річка Аялон. Це жваве місто з безліччю розважальних закладів і бурхливим нічним життям. Щодня сотні тисяч людей (місцевих жителів, а також туристів і тих, хто приїжджає сюди на роботу) снують по Тель-Авіву, до вечора заповнюючи нічні клуби, ресторани та паби.

Тель-Авів є головним культурним центром країни. В місті більше двадцяти музеїв, у тому числі найбільш важливі - Музей Ерец-Ісраель (Музей Ізраїлю) і Тель-авівський художній музей. Діють Музей діаспори, Музей історії ізраїльської армії, Музей ЭЦЕЛа, Музей ПАЛМАХа, Музей ЛЬОХИ, Музей Нахума Гутмана і т. д. Саме в Тель-Авіві знаходяться Концертний зал оркестру ізраїльської філармонії, будівля Ізраїльської опери, більшість національних театрів.

По частині розваг і нічного життя першість в Ізраїлі також належить Тель-Авіву. Тут повним-повнісінько нічних клубів, дискотек, ресторанів, пабів, кафе, кінотеатрів, концертних залів. Не варто забувати і про доглянуті пляжі і романтичну набережну, що тягнеться вздовж моря.

У Тель-Авіві чимало місць, що представляють історичну цінність. Це будинки-музеї Бялика, Бен-Гуріона, Дизенгофа, старе кладовище на вулиці Трумпельдор, галерея «Бейт-Реувен». Любителям природи рекомендуємо відвідати сади в Абу-Кабірі, парк Яркон і Ботанічний сад поруч з університетом. Сім'ям з дітьми буде дуже весело в Луна-парку.

У місті є кілька площ, головні з них - площа Рабина, площа Дізенгоф і Кікар ха-Медіна, які завжди привертають увагу туристів. На Кікар ха-Медіна представлені бутіки всіх найвідоміших дизайнерів і компаній: тут одягається буржуазія і селебріті, а ще приходять подивитися на нові колекції і тенденції сезону тель-авівські модниці і модники.

До послуг гостей міста - десятки готелів, пансіонів та молодіжних хостелів, в яких є все: від шикарних апартаментів-люкс до скромних, але затишних номерів. У літній сезон бронювати номери краще заздалегідь, але і взимку туристичний потік не слабшає, тому що про апартаменти краще подбати ще до поїздки.

Тель-Авів - найбільший діловий і торговий центр Ізраїлю. Поряд з барвистими гучними ринками (Кармель, ха-Тіква, Левінські і Блошиний ринок в Яффо) тут є величезні сучасні торговельні комплекси, такі як Дізенгоф-центр і Центр Азріелі. У місті також розташовані офіси багатьох великих компаній. У Тель-Авіві часто проходять міжнародні конференції, симпозіуми, виставки.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/tel-aviv#sigFreeIdff1e4402af