ОАЕ

Близький Схід. ОАЕ. ОАЕ. Близький Схід. ОАЕ. ОАЕ.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в ОАЕ

Мабуть, коротко підхід до туризму в ОАЕ можна висловити так: «Здивуємо всім, що в країні є, а чого немає - побудуємо і здивуємо ще більше». Як показує практика, цей план дій Еміратів дуже благотворно позначається на турпотоці: примхливі панянки, які звикли до білосніжному піску і найчистішим блакитним водам, приходять в захват від місцевих пляжів, любителі екстриму досліджують підводні і піщані простори ОАЕ, мрійливі натури исхаживают вздовж і поперек традиційні базари (з яким Об'єднані Арабські Емірати затикають за пояс весь арабський Схід), а гурмани та інший гедоністичний контингент насолоджуються смачними стравами національної кухні і аристократично попереджувальним сервісом - кредо ОАЕ - «все для гостя!». В Еміратах все поєднується з усім: морський бриз грає дорогими завісами на вікнах «семизвездного» готелю, зі стоянки кочівників в дюнах видно світиться голка Burj Khalifa, а «дромадром» для верблюжих перегонів акуратно втиснутий між висотками сучасних бізнес-центрів.

Так що Об'єднані Арабські Емірати - must-visit напрямок для всіх небайдужих до арабської екзотики і при цьому цінують комфорт понад усе. Що ж стосується вартості відпочинку, то ОАЕ - країна для туристів з рівнем доходів вище середнього і високим, втім, не найпопулярніших еміратах цілком можна знайти майже бюджетне розміщення.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae#sigFreeId8aacd2801a