Дубай

Близький Схід. ОАЕ. Дубай. Близький Схід. ОАЕ. Дубай.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Дубаї, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Дубаї

Найбільш ліберальний і космополітичний емірат Дубай не тільки радує своїх гостей стабільно яскравим сонечком і чистою водою, вражає неймовірною архітектурою, але і пропонує масу можливостей для активного відпочинку та розваг. Нічне життя там насичена і різноманітна. Не менш важлива роль емірату як місця проведення міжнародних конференцій і виставок.

У самому місті виділяють п'ять великих районів і кілька дрібних Бар-Дубай, Дейра, прибережний район Джумейра, а також нові райони Даунтаун Дубай і Дубай-Марина. Для купання на узбережжі Дубая облаштовані два відомих пляжних парку, якими користуються відпочиваючі більшості міських готелів - Al Mamzar Park і Jumeirah Beach Park. Прибережні води емірату - місце втілення амбітного проекту з будівництва «Пальмових островів», а також архіпелагу «Світ».

Цінне перевагу Дубая - низькі торгові мита, які дозволяють гостям здійснювати масу приємних і необтяжливих для гаманця покупок в одному з безлічі торгових центрів емірату.

Найкраще відвідувати Дубаї в період з жовтня по квітень, коли температура повітря найбільш комфортна і коливається в районі +20 +30°С.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/dubaj#sigFreeId701856b69b