Al Barsha

Близький Схід. ОАЕ. Al Barsha. Близький Схід. ОАЕ. Al Barsha.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Аль Барша, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Аль Барша

Новий споруджуваний житловий район Аль Барша (Al Barsha) - район у західній частині міста Дубай, емірат Дубай, Об'єднаних Арабських Еміратів. Аль Барша знаходиться поруч з районами Дубай Інтернет і Медіа Сіті, Дубай Марина і знаменитого штучного острова Пальма Джумейра, південніше району Al Sufouh.

Поруч розташований гірськолижний курорт Ski Dubai, а найбільший торговий центр Дубая Молл оф Емірейтс розташовується на шляху до розкішного житлового району Emirates Hills, популярному серед західних туристів. У ньому також знаходяться Американська академія, Американська школа і Дубайський Автодром. До міжнародного аеропорту Дубай від сюди всього 25 кілометрів.

З півночі район Аль-Барша Al Barsha обмежений автомагістраллю E 11 Шейх Заєд Роуд, з півдня автомагістраллю E 311 Emirates Road. Автомобільний рух у цьому районі Дубая регулюється п'ятьма світлофорами і в основному без пробок. У Аль Барша сплановані і побудовані дуже зручні парковки.

Сам район складається з декількох частин: Аль Барша 1, Аль Барша 2, Аль Барша 3, Аль Барша Південь 1, Аль Барша Південь 2, Аль Барша Південь 3. Всі ці райони ще тільки будуються і мало заселені, порівняно з іншими районами в Дубаї.

Поки тут місць для відпочинку і розваг мало, але є своя пам'ятка, яка вважається візитною карткою Дубая - Молл оф Емірейтс. В даний час Молл оф Емірейтс є найбільшим торговим центром в світі включає критий гірськолижний курорт Ski Dubai.

Для відпочинку гості готелів району Al Barsha, як правило, відправляються на громадський пляж Jumeirah Public Beach (Джумейра Паблік Біч) знаходиться приблизно в 10 кілометрах. Туди можна дістатися на таксі або метро. Є й інший громадський транспорт. Так багато готелів розташовані в районі Аль-Барша пропонують для своїх гостей безкоштовні автобуси. У деяких готелях є і платні маршрутні таксі, що курсують до пляжів своїх готелів на Джумейрі і назад.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/al-barsha#sigFreeId2b4803cbe8