Palm Jumeirah

Близький Схід. ОАЕ. Palm Jumeirah. Близький Схід. ОАЕ. Palm Jumeirah.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Пальмові острови Джумейри, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Пальмові острови Джумейри

Пальмові острови Джумейри - найбільші рукотворні острови на Землі, своїми обрисами нагадують фінікові пальми. Без сумніву, чудовий. Сонце, пляжі, розкіш, шик, елегантність - склади все разом, і почнеш осягати вечнопраздничную Джумейру. Колись давно ми були зачаровані казками "Тисячі і однієї ночі", романтичними історіями про пригоди Аладдіна і його лампи, фантастичними польотами на килимі-літаку і загадковому англійським лордом Лоренс Аравійський, скакущем на коні через піски пустелі. Ми захоплювалися східною розкішшю їх палаців, царственим способом життя і самої незвичайної життям, прожитого ними. Наш світ не набагато змінився, він став ще краще з часом, такий курорт як Джумейра визначає його як розкішний і шикарний спосіб життя, фантастичних пригод і бездоганного сервісу.

Будівництво острова розпочато в червні 2001 року. В кінці 2006 року острів був поступово віддано під забудову.

Це один з трьох островів під назвою Пальмові острови, які збільшують берегову лінію Дубая в цілому на 520 км.

Пальма Джумейра є самим маленьким і самим оригінальним з трьох островів (Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі, Пальма Дейра).

Пальма Джумейра являє собою штучний острів у вигляді пальмового дерева. Воно складається з стовбура, 16 листя, і навколишній острів півмісяць, який формує 11-кілометровий хвилеріз.

Розмір острова 5 кілометрів на 5 кілометрів і його загальна площа становить понад 800 футбольних полів. Острів пов'язаний з материком 300-метровим мостом, а півмісяць пов'язаний з верхівкою пальми підводним тунелем.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/palm-jumeirah#sigFreeId8866924dac