Шарджа

Близький Схід. ОАЕ. Шарджа. Близький Схід. ОАЕ. Шарджа.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Шарджі, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Шарджі

Кажучи коротко, Шарджа - це анти-Дубай. Абсолютно «сухий» емірат, де немає алкоголю, ні кафе-кальянних і не допускаються відверті одягу. Скуштувати солодкого забороненого плоду тут нереально, що просвітлює і примушує ширше відкрити очі у пошуках інших, альтернативних розваг. Адже в цьому третьому за величиною еміраті є на що подивитися.

Шарджа вважається культурною столицею країни, велика кількість унікальних музеїв, галерей і театрів здатне зробити честь не одному європейському місту. Додайте до цього і сучасну архітектуру, і традиційний східний ринок сук, на якому можна сміливо провести пів-дня блукаючи від ятки до ятки пошуках сувеніра або золотого ланцюжка. Нарешті, Шарджа - єдиний емірат, який розташовується на Перській і Оманській затоках, і при цьому межує з Дубаєм. Життя і готелі тут дешевше, а ось всі розваги останнього - буквально «під носом», так що не дивно, що незважаючи на свою консервативність, Шарджа користується незмінною популярністю туристів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/shardzha#sigFreeId56a0edb2fc