Bur Dubai

Близький Схід. ОАЕ. Bur Dubai. Близький Схід. ОАЕ. Bur Dubai.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Бур Дубаї, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Бур Дубаї

Бур Дубаї(Bur Dubai) - є значно більш жвавим районом, ніж сусідній Дубай, який знаходиться через річку Дубаї.

Бур Дубаї, здається наповненим безліччю ресторанів, магазинів, великих комерційних проектів у сфері нерухомості. Величезні сучасні торгові центри можна знайти у всіх куточках Бур Дубаї, які продають будь-які товари, починаючи від новинок останньої моди і самими розкішними автомобілями.

Бур Дубаї також відомий як місто, в основному завдяки тому, що фактично фінансовий центр Дубаї розташований у Бур Дубаї. Місцеві органи влади Дубай мають свої офіси в цьому районі Дубай. Dubai World Trade Centre є одним зі світових оживленнох центрів зі своїми зали засідань і конференц-центрами.

Бур Дубаї є не тільки процвітаючим фінансовим і комерційним районом. Багато іноземці вибирають для проживання район Бур Дубаї. Будівлі для проживання - це цілі комплекси, що включають в себе басейни, тенісні корти і тренажерний зали.

Бур Дубаї також має ряд вражаючих мечетей і Велику мечеть, в якій варто побувати. Мечеть знаходиться поруч з Будинком уряду і 1200 віруючих можуть молитися в мечеті одночасно. Мечеть виділяється з ряду інших сусідніх мечетей тим, що шпиль мінарету Великої мечеті майже 70 метрів у висоту і мечеть має 54 красивих куполів.

Бур Дубаї відомий як район Бастакія і є більш традиційним і менш сучасним районом міста Дубай. Бур Дубаї вважається одним з найстаріших поселень в Дубаї зі збереженою в деяких місцях архітектурою першої чверті 19 століття. Цей район міста Дубай був відомий з тих часів, як Бастакія Чок став притулком для великої кількості іранських торговців з регіону Бастак. Так як в Дубай приїжджало багато переселенців в ті дні, правителі Дубаї створили для людей прекрасний стимулів для міграції з інших країн. Туристам, які хотіли б відчути себе в більш традиційної арабської атмосфері, повинні відвідати район Бастакія. У цьому районі велика кількість прекрасних ресторанів з відмінною місцевою кухнею.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/bur-dubai#sigFreeId0cdd59abe9