Абу Дабі

Близький Схід. ОАЕ. Абу Дабі. Близький Схід. ОАЕ. Абу Дабі.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Абу-Дабі, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Абу-Дабі

Абу-Дабі (Abu Dhabi)- найбільший з семи еміратів, що входять до складу ОАЕ. Він займає територію в 80 тис. кв. км, це 87% території країни. Абу-Дабі - один з найзеленіших міст на узбережжі Перської затоки. Його парки і сади навіть трохи впливають на клімат - температура повітря в місті завжди трохи прохолодніше, ніж у оточуючій пустелі.

Готелі Абу Дабі, міські і пляжні, представлені найбільше в категорії 4 зірки, але є вишукані дизайнерські готелі 5 зірок, достатньо готелів 3 зірки. Абу Дабі - місто на березі Перської затоки, який вбудований по останньому слову архітектурної моди. Якщо ви любите відпочинок в самій розкішній обстановці і цікавих шопінг, а так само парки розваг, вам дуже підійде Абу Дабі. Деякі готелі спеціально побудували трохи далеко від міста, щоб люди відпочивали в самоті й тиші, але в таких готелях пропонують безкоштовний трансфер до великих торгових центрів.

Останнім часом Абу Дабі став одним з найшикарніших курортів в світі - тепле море та чудовий сервіс, східний колорит приваблюють гостей з усього світу.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/abu-dabi#sigFreeId514ae638df