Дейра

Близький Схід. ОАЕ. Дейра. Близький Схід. ОАЕ. Дейра.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Дейру, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Дейре

Дейра (Deira) - один з історичних районів міста Дубай, розташований на правому березі бухти Крик (Creek), що розділяє місто на дві частини. У Дейре дивним чином змішалися старовина і сучасність. На сході уздовж берега бухти на північ від мосту Мактума розкинулася старовинна човнова пристань, в якій швартуються човни дау і абри. Часто екскурсія по еклектичною Дейре починається саме звідси.

Символ сходу - східні базари - розташувалися на заході Дейри, в самому старому торговому районі Муршід Сук (Murshid Souk) або Муршід Базар. Тут можна купити абсолютно все. Самий перший східний базар - Спайс Сук, ринок спецій, - царство ароматів. Ще один знаменитий ринок - золотий, або Голд Сук, який об'єднав понад 400 крамниць з прикрасами, злитками, дорогоцінним камінням. Навпроти нього знаходиться великий критий ринок Дейри (Deira Covered Souk), де торгують різноманітними предметами арабського побуту.

Наступний базар - Рибний ринок, який краще відвідувати вранці або ввечері, коли привозять улов. Навіть якщо покупка морепродуктів не входить у ваші плани, на Рибний ринок варто заглянути хоча б для того, щоб здивуватися різноманітності морських мешканців в Арабській затоці. Якщо вас цікавить текстиль місцевого виробництва, варто відправитися на критий ринок Наїф Сук (Naif Souk) з пізнаваним білим фортом в центрі.

Невід'ємна частина Дейр - її суперсучасні хмарочоси, сяючі склом і металом, з яких починаються ділові квартали емірату. Серед найвідоміших будівель останніх років - торгові центри Дейра Сіті Центр і Аль Гурейр Сіті, комплекс Dubai Festival Centre, ресторанний комплекс Century Village, гольф - і яхт-клуб Dubai Creek Golf & Yacht Club, тенісний стадіон.

Серед визначних пам'яток району - Будинок Спадщини з експозицією предметів традиційного побуту і меблів; школа Аль-Ахмад (Al-Ahmadia School) - перша світська школа в Дубаї, в якому сьогодні розміщується музей освіти; бульвар Аль Рігга (Al-Rigga-Roud), який місцеві жителі називають «Єлисейськими полями» Дубая, з безліччю бутиків, кафе і закусочних.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/dejra#sigFreeId1e01584b77