Sheikh Zayed

Близький Схід. ОАЕ. Sheikh Zayed. Близький Схід. ОАЕ. Sheikh Zayed.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів до мечеті шейха Заєда, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Велика мечеть шейха Заєда

Велика мечеть шейха Заїда Бін Султана Аль Нахьян (або, як її ще називають - Біла Мечеть) - це справжнє диво і одне з найбільш дивних споруд ОАЕ. Туристи зі всіх кінців Землі натовпами стікаються в Абу-Дабі тільки для того, щоб своїми очима побачити всю пишність і розкіш цього воістину унікальної будови. Про Білої Мечеті розповідає кожен примірник путівників по ОАЕ Абу-Дабі, всі туристичні брошури і кожен поважаючий себе гід. Унікальність мечеті не тільки в її вражаючу архітектуру, засліплює багатстві і значних габаритах (ця пам'ятка входить у шістку найбільших мечетей світу) - це також одне з двох подібних споруд в світі, в який пускають всіх бажаючих, незалежно від їх національної приналежності та віросповідання. У всі інші мечеті пускають виключно мусульман. Розташовується Велика мечеть посеред двох мостів - Mussafah і Maqta.

Багато хто помилково вважають, ніби мечеть - лише засіб залучення мандрівників і один із проявів місцевого марнотратного способу життя. Однак те, що виглядає, наче ілюстрація до всесвітньо відомого твору «Казки тисячі і однієї ночі», насправді являє собою щось більше. Біла мечеть уособлює в своєму «особі» глибоку повагу і вдячність шейху Заїду ібн Султана ан-Нахьяну. Це головний монумент, який прославляє великого правителя Об'єднаних Арабських Еміратів, який створив чудову країну з бідних бедуїнських князівств. До речі, сам шейх залишив цей світ третього листопада 2004 року, після чого був похований безпосередньо в мечеті.

Дивовижний не тільки завдяки своєму зовнішньому вигляду, але і значним габаритами килим (площею в п'ять тисяч 627 квадратних метрів) розстелений в мечеті і є самим великим килимом у всьому світі. Автор його малюнка - іранський художник Алі Халики, а втілила задумане в життя компанія під назвою «Килими Ірану». Над створенням цього чудового твору мистецтва працювало близько 1200 ткачів, двадцять технічних і тридцять робочих груп. Вага килима перевищує сорок сім тонн, з них тридцять п'ять віддано вовни, а дванадцять тонн займає бавовна.

Друга пам'ятка мечеті - комплект із семи люстр, головна з яких вважалася найбільшою у всьому світі аж до 26 червня 2010-го. Вона важить приблизно дванадцять тонн, досягає п'ятнадцяти метрів у висоту і десять - в діаметрі.

У середині березня 2008 року Міністерством туризму було оголошено, що в мечеті відкриті екскурсії для всіх бажаючих. Однак відвідувачі повинні знати і дотримуватися кількох правил, щоб безперешкодно прогулюватися всередині цієї дивовижної споруди.

По-перше, в будівлі діє суворий дрес-код: чоловікам необхідно одягати сорочки і штани, повністю покривають руки і ноги. Короткі рукави і шорти зроблять екскурсію по Великій мечеті неможливою. Жінки повинні покрити голову хусткою, повністю сховавши волосся від білого світу. Дозволяється: довгі спідниці або брюки, сорочки з довгими рукавами. Забороняється одягати облягаючий і відкритий одяг. Перед входом треба роззутися, а тому бажано вибирати ті варіанти взуття, які легко знімати і одягати на ногу. Також на території мечеті забороняється їсти, пити і палити. Вхід та екскурсії по мечеті - абсолютно безкоштовні.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/sheikh-zayed#sigFreeIdf2eaf5bc0f