Khorfakkan

Близький Схід. ОАЕ. Khorfakkan. Близький Схід. ОАЕ. Khorfakkan.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Джумейра, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Корфаккан

Корфаккан - це провінційне за мірками ОАЕ місто-курорт, розташований на східному узбережжі держави. Корфаккан є анклавом Шарджі, населення Корфакана близько 15 тисяч жителів. А він знаходиться в 137 кілометрах від самої столиці Шарджі.

Корфаккан приваблює туристів з усього світу, і це не дивно: чиста блакитна вода і золотисті пляжі, а також дивовижна флора і фауна підводного світу, ніби спеціально створена для любителів дайвінгу або риболовлі. Оманську затоку багатий королівською рибою, водяться навіть акули, морські окуні й щуки. У південній частині бухти діє сучасний порт.

На території цього незвичайного міста знаходяться полуничні плантації і пальмові гаї. На пагорбі, недалеко від пляжу, розташовується одна з найголовніших пам'яток міста - Палац Правителя.

Як і скрізь в еміраті Шарджа, в Корфаккане діє сухий закон. У місті можна знайти кілька торгових центрів і хороших ресторанів, але нічних розваг майже немає. Але зате вдень можна відвідати мальовничу дамбу Рифаиса, парк Корніш і місцевий ринок.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/khorfakkan#sigFreeIdfb1f023205