Jebel Ali

Близький Схід. ОАЕ. Jebel Ali. Близький Схід. ОАЕ. Jebel Ali.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Джебель-Алі, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Джебель-Алі

Джебель-Алі - це найбільша в світі рукотворна глибоководна гавань, яку звели в Еміраті Дубай. Столиця емірату, місто Дубай, знаходиться в 40 км від Джебель-Алі. Тут же приступили до спорудження штучного острова у вигляді пальми Джебель Алі Палм, який в майбутньому стане одним з найвигідніших вкладень на ринку місцевої елітної нерухомості. Порт Джебель Алі являє собою торгову зону з дуже вигідними умовами ведення бізнесу, а в місто Дубай з порту прокладена гілка метро.

У Джебель Алі побудували чудовий курорт, єдиний у своєму роді - це 5-зірковий готель Джебель-Алі Готель і Гольф Ресорт (Jebel Ali Hotel und Golf Resort), який складається з основного корпусу і 10 триповерхових корпусів Палм Три Курт. Як можна зрозуміти з назви готелю, він оточений доглянутим полем для гри у гольф, має грандіозної територією в 52 га, на якій можна знайти сади, водойми, біо-посадки з овочами і фруктами для ресторанів цих готелів, басейни та чудові номери з дуже красивою, продуманої обстановкою.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/jebel-ali#sigFreeId506f19cf1e