Umm Al Quwain

Близький Схід. ОАЕ. Umm Al Quwain. Близький Схід. ОАЕ. Umm Al Quwain.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Умм-Аль-Кувейн, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Умм-Аль-Кувейн

Умм-Аль-Кувейн (Umm al-Quwain)- тихий, дуже спокійний емірат на узбережжі Перської затоки, в 50 км від Дубая. Займає територію в 750 кв. км, населення близько 49 тис. осіб. У Умм аль Кувейн зберігаються старі традиції і життєвий уклад. Тут вам забезпечений безтурботний відпочинок і створені всі умови для занять спортом, до того ж ви зможете побачити життя цієї країни без гламурного нальоту.

Умм-Аль-Кувейн - це справжній рай для любителів рибної ловлі. Прекрасні пляжі і лагуни, історико-архітектурні пам'ятники доповнюються парком розваг і тихими чистими пляжами. Кількість готелів зовсім невелика, але вони недорогі і пристойні. Крім того, тут проходять видовищні верблюжі перегони. У Умм-Аль-Кувейн також знаходиться найкраща школа верхової їзди. Туристам пропонується морська прогулянка на острів Аль-Шарьях, де мешкають багато видів птахів. А любителі природи оцінять Фалаж-аль-Муала - величезний фініковий сад в оточенні високих дюн.

Від кращих готелів організовані безкоштовні трансфери в аквапарк і в Дубай. Обслуговування без нарікань, емірат дуже підійде для тихого відпустки з дітьми.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/umm-al-quwain#sigFreeId9800097225