Джумейра

Близький Схід. ОАЕ. Джумейра. Близький Схід. ОАЕ. Джумейра.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Джумейра, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Джумейра

Розкішний прибережний район у місті Дубай - Джумейра користується особливою популярністю серед туристів, завдяки шикарних ресторанах, унікальним готелям і неповторному пляжного відпочинку. В Джумейрі не так багато пам'яток, як в районі Бар-Дубай, але і тут є на що подивитися: грандіозні шедеври сучасної архітектури і технологій варті того, щоб відвідати це місце.

Найчастіше туристи прагнуть відвідати мечеть Джумейра. Це яскравий приклад того, як в одному місті гармонійно уживаються культура, традиції і віяння сучасності. Мечеть Джумейра дозволено відвідувати всім. Туристам тут завжди раді і дозволяють знімати і фотографувати і всередині будівлі. Мечеть була побудована в 1979 році з рожевого пісковика в середньовічному стилі з двома мінаретами і величним куполом. Особливо красиво будівля виглядає вночі і приваблює фотографів і любителів.

Найбільшою популярністю користується проект влади міста - The Palm Jumeirah, який сьогодні можна оглянути вже як з повітря, так і зробивши екскурсію на автобусі або машині. Рукотворний острів у вигляді фінікової пальми з сімнадцятьма гілками - грандіозне спорудження, яке вважається восьмим чудом світла. Пальму оточує бар'єр у вигляді півмісяця, де вже зараз розташовуються кращі готелі світу. Центральна частина острова забудована торговими центрами і багатоповерховими будинками, озеленена парками. Також тут планується побудувати підводний тематичний парк атракціонів.

З дітьми варто відвідати найбільший аквапарк Дубая - Wild Wadi Water Park. Незабутні враження для дитини гарантовані. Оформлений в стилі подорожі Синдбада-мореплавця, парк відмінно влаштований для комфортного і приємного відпочинку. Тут безліч гірок і атракціонів як для маленьких, так і дорослих.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/dzhumejra#sigFreeIdac31e1cdbe