Фуджейра

Близький Схід. ОАЕ. Фуджейра. Близький Схід. ОАЕ. Фуджейра.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Фуджейра, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Фуджейра

Фуджейра (Fujairah)- це єдиний емірат ОАЕ, який знаходиться на узбережжі Індійського океану. Фуджейра має досить різноманітним рослинним і тваринним світом і кілька більш м'яким кліматом, ніж інші міста ОАЕ, розташовані в Перській затоці. Це красива місцевість з пагорбами і скелястими горами, прекрасно підходить для розвитку туризму. Природні піщані пляжі, можливості для дайвінгу і хороші готелі приваблюють сюди чимало туристів. Фуджейра - місто з великими торговими центрами, хоча в його затишній забудові немає такої кількості хмарочосів, як в Дубаї або в Абу Дабі.

У місті і навколо нього є цікаві для любителів арабської культури місця: старовинна глинобитна мечеть в Баддия, руїни древнього порту в Фуджейрі, древнє місто Дібба. Є в околицях Фуджейра і цілющі сірчані джерела, і водоспади, і коралові рифи. Але якщо і цього для вас недостатньо, ви завжди можете відправитися в Дубай на автобусі: це подорож через пустелю, дорога не відніме багато часу, і по дорозі ви побачите фантастично красиві піщані дюни.

У Фуджейрі є ресторани ліванської кухні і недорогі мережеві ресторани різних марок.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/fudzhejra#sigFreeIdfcd4b6ab7f