Ajman

Близький Схід. ОАЕ. Ajman. Близький Схід. ОАЕ. Ajman.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Аджман, ОАЕ за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Аджмане

Аджман (Ajman)- найменший із семи еміратів, що входять до складу ОАЕ. Його територія 260 кв. км. Населення Аджмана приблизно 235 000 чоловік, воно росте за рахунок жителів еміратів, Дубай і Шарджа. Аджман знаходиться в 10 км від Шарджі, але сухого закону, як в Шарджі, в цьому еміраті немає. Оскільки в Аджмане немає нафти, будівництво готелів відбувається досить повільно - їх близько десяти, але серед варіантів розміщення є дуже красиві готелі категорії «люкс» зі своїми пляжами. Якщо для вас важливіше всього відпочинок біля моря в спокійній обстановці, шум хвиль і білосніжний пісок, вам можуть сподобатися готелі Аджмана і ціни на розміщення в них. У тому випадку, якщо вам захочеться відпочити за межами цього спокійного містечка, ви можете відправитися в Дубай.

З визначних пам'яток в Аджмане можна назвати корабельні майстерні, де і зараз будують традиційні арабські човна "доу".

З 1981 р. в будівлі старовинного форту цього міста відкрито Музей Аджмана. У його експозиції - археологічні знахідки, давні манускрипти, колекція зброї, а також відтворені традиційні арабські інтер'єри і ринок.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/uae/ajman#sigFreeId601095ae32