Нетанія

Близький Схід. Ізраїль. Нетанія. Близький Схід. Ізраїль. Нетанія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Нетанію, Ізраїль за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Нетанію

Нетанія - один з найвідоміших курортів Ізраїлю на Середземному морі. Місто знаходиться в 30 км від Тель Авіва і в 50 км від Хайфи. До Тель Авіва можна дістатися на машині всього лише за 20 хвилин, а там багато розваг, ресторанів, старий район Яффо. У самій Нетанії не так багато визначних пам'яток, в основному тут можна відпочити вдень на пляжі, а ввечері прогулятися по набережній. Відпочинок в Нетанії - це золотистий пісок пляжу Середземного моря, економічні готелі і безліч водних видів спорту для всіх бажаючих.

Нетанія так само є одним з центрів по ограновуванню і подальшої ювелірної обробки алмазів. Якщо вам подобаються прикраси з діамантами, ви зможете купити в цьому місті прекрасні ювелірні вироби за вигідну ціну.

Більшість будівель в цьому місті - 3-4 поверхові будинки, побудовані в одному стилі і в один і той же час. Багато ресторанів відвідуються як туристами, так і місцевими жителями. Те ж можна сказати і про пляжах.

Пляжі Нетанії простяглися на 11 км. Поділена на вісім пляжних зон приморська лінія з рятувальними станціями ,тягнеться починаючи з пляжу Поліг до пляжу Блу Бей. На всіх цих пляжах є прісноводний душ, кабінки для переодягання, питна вода, спортивні майданчики. Купатися в Середземному морі можна з травня по жовтень, а центральний пляж Нетанії Сиранит відкритий цілий рік. Тури в Нетанію особливо підійдуть тим, хто хотів би відпочити на Середземному морі на початку літа або ж на початку осені.

Якщо вам до вподоби активний відпочинок, на будь-якому пляжі цього курорту ви знайдете можливості для занять спортом. Це баскетбольні і волейбольні майданчики, місця для занять віндсерфінгом і вітрильним спортом, можливості для риболовлі. Нетанія дозволить вам позайматися такими рідкісними видами спорту, як дельтапланеризм, параглайдинг. Вам нададуть професійний інструктаж, а так само скрізь є пункти прокату спортивного інвентарю. Лежаки і шезлонги, парасольки і все необхідне обладнання є на кожному офіційному пляжі.

В Нетанії часто проводяться міські свята і концерти під відкритим небом. Гості міста можуть взяти участь у всіх цих заходах. Якщо вам хочеться приїхати в Ізраїль всією сім'єю, то Нетанія дуже підійде для цієї мети.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/israel/netaniya#sigFreeIdf95cc9ca6c