Каварна

Європа. Болгарія. Каварна. Європа. Болгарія. Каварна.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Невелике портове містечко Каварна розташований в 60 кілометрах на північ від міста Варна і в 10 км на північ від курорту Балчик. Відпочинок в Каварне завжди дуже приємний: місцеві мальовничі ландшафти, величезні зелені масиви, невелика щільність забудови не може не підкуповувати.

Каварненский затока незрівнянної краси, родючі землі, найбагатші цілющі джерела залучали людей з різних частин світу ще в стародавні часи. Перше поселення на цій території було засновано фракійцями. Дещо пізніше в тутешні місця прибули греки та розбили тут свою колонію, проте одного разу, при сильному землетрусі, значна частина їх міста обрушилася на морське дно. Через деякий час у місто прибули слов'янські та болгарські племена, які створили тут своє поселення, пізніше стало центром відомої Добружанской деспотії. У XV столітті місто було повністю розрушен, а в XVII його відбудували патріоти.

На сьогоднішній день Каварна являє собою містечко сучасного зразка, який є центром досить великого аграрно-промислового регіону з безліччю розвинених галузей.

Путівки в Каварни включають абсолютно все, що може знадобиться для проведення комфортного, веселого, активного і цікавого відпочинку: неймовірна кількість супермаркетів, магазинів, барів, ресторанів, аптек, салонів краси, інформаційних центрів, банків, церков, музеїв, галерей завжди раді обслужити туристів.

Не можна не згадати про воістину чудесне клімат курорту: літо тут досить довгий, температура повітря коливається в межах +25-+30С, зима - коротка. Клімат Каварна відрізняється величезною кількістю сонячних днів.

Піщаний пляж, оточений затишній тихій бухтою, має протяжність близько півтора кілометрів і знаходиться всього два кілометри відокремлюють його від центру курорту. Мальовнича місцевість прихистила серед своїх дерев розкішні вілли, сучасні готелі та чудові ресторанчики, які рясніють стравами різних кухонь. Варто відзначити, що місцеві ресторани відрізняються не тільки смачними стравами, але також неймовірної гостинністю і висококласним обслуговуванням.

До того ж, тури в Коварну - чудовий варіант для допитливих любителів історії. По всьому місту розкидані руїни римських стін і вілл, сожительствующих з різними середньовічними будівлями. На території Каварна розташована невелика, але неймовірно цікава художня галерея і відмінний археологічний музей, де представлені експозиції, завдяки яким можна познайомитися із захоплюючою історією міста.

Уваги відпочиваючих заслуговує відомий мис Каліакра, який овіяний тисячею романтичних легенд. Варто відвідати і два природних каварнских заповідника, що відрізняються своєю унікальністю і прекрасною атмосферою. Однак на цьому природні краси курорту не закінчуються. Завдяки дивовижному Каварнерскому затоки курорт перетворився в досить-таки привабливу зону для проведення відпустки, яка комбінує в собі історичні пам'ятки та неймовірно гарну природу.

Привабливо тут і те, що ціни в Каварне відрізняються своєю поміркованістю, вартість продуктів, пропонована місцевими гастрономами, зовсім незначна.

Всі перераховані вище принади можна доповнити теплим морем і неймовірним великою кількістю зелені, яка дозволяє туристам ховатися в ділянках своєї тіні під час спеки. Таким чином, відпочиваючі отримують невеликий шматочок раю, перебуваючи на землі.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/kavarna#sigFreeId47b869f415