Святий Влас

Європа. Болгарія. Святий Влас. Європа. Болгарія. Святий Влас.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Болгарію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Святий Влас є одним з наймолодших курортів на болгарському чорноморському узбережжі. Він являє собою невелике містечко, населенням не більше трьох тисяч жителів. Курорт носить ім'я Бога Велеса, покровителя торгівлі. І, мабуть, покровитель добре про нього піклується, тому як цей «новонароджений» туристичний комплекс успішно набирає обертів, стрімко розвивається і поступово стає одним з найпопулярніших курортів Болгарії. Св. Влас розташувався в 9 км від стародавнього Несебра, в 5 км від шумного Сонячного Берега, а відстань від аеропорту Бургас - 40 км. Поєднання гірського і м'якого морського клімату народжує найчистіше повітря, а розташувавшись на зеленому підніжжі гірського масиву Стара Планіна, містечко заробив бездоганну репутацію бальнеолікарні. Цьому сприяє м'який клімат, цілюще морський бриз, збагачене іонами йоду, а також вищезгаданий свіже гірське повітря. Тому багато туристів їдуть сюди саме з метою поправити здоров'я, а особливо очистити легені від повсякденної міської пилу.

Сонячні дні на даному туристичному комплексі радують відпочиваючих в період з травня по вересень. У літню пору повітря прогрівається до 27С. Що стосується води, то найбільш тепла вона ближче до осені, в цей час стовпчик термометра у воді піднімається до 24С.

Пляжі Св. Власа досить широкі, піщані, часто зустрічаються невеликі бухти, які вважаються найбільш вдалими місцями для купання. Прибережна смуга (довжиною в 1,5 км.) поділяється на 3 основних пляжу. «Центральний» і «Марина» засіли по обидві сторони від яхт-гавані і охороняються у нічний час. Тут зустрічається безліч барів, обладнані спортивні майданчики, прокат водної техніки. Південь «Центрального пляжу розташувався третій - «Кемпінг», відносно вузький і тут вже пісок перемішаний з галькою. З будь-якої точки курорту відкривається дивовижний вид на море: з одного боку можна спостерігати вогні безсонного Сонячного Берега, а з іншого - мальовничий півострів зі старим Несебром.

Курорт володіє безліччю комфортабельних готелів і пансіонатів. В основному це готелі 3-4*, говорячи про п'ятизіркових готелях, то він тут поки тільки один - «Garden of Eden». До послуг туристів відкриті численні ресторани, бари, сауни, СПА-центри, фітнес-центри, салони краси та багато іншого, чим можна порадувати шлунок, тіло і просто отримати задоволення для душі. Не варто хвилюватися, що Ви залишитеся голодними: Курорт Св. Влас має в своєму розпорядженні великою кількістю закладів, де можна добре поїсти. Основне скупчення таких ресторанчиків - на головній площі. А також є кілька місць з помірними цінами та на територіях готельних комплексів, але все-таки тут ціни вже вище. Найромантичнішої вважається ресторанна смуга на набережній, на протилежній стороні від яхтової пристані Марина Деневи.

Ніяких проблем не складе шлях до сусідніх курортів. До Сонячного Берега та Несебра постійно ходять прямі автобуси. В Святому Власі є кілька зупинок, одна з них розташована на головній площі. А також для ще кращого відпочинку туристів по місту курсують безкоштовні маршрутки, які доставляють всіх бажаючих в будь-якій з трьох місцевих аквапарків.

На жаль, курорт не володіє великою кількістю торгових центрів і наметів, тому на шопінг краще поїхати в сусідній Сонячний Берег. Та й місцеві магазини складно назвати «супермаркетами», хоча у них є все необхідне: великий вибір продуктів харчування і предмети особистої гігієни, купання та ін Найкращий супермаркет міста «Марія» знаходиться на вулиці Цар Симеон, поблизу головної площі. Фрукти, овочі, солодощі та напої можна придбати в наметах, розташованих прямо на території Вашого готелю.

Пам'яток в цьому місті не так багато. Особливу історичну цінність має відновлений зовсім недавно храм Афанасія Великого, який був побудований ще в 19 столітті. Коли в околицях Св. Власа існувало безліч монастирів, але у 18 столітті майже всі вони були зруйновані. З них збереглися до наших днів лише церкви Святого Андрія і Влахерна. Різними музичними вечорами і театральними постановками можна насолодитися у відкритому амфітеатрі «Арена», а порт Марина Діневі розважає відпочиваючих модними показами, ретро мото-парадами.

Відпочинок на курорті Святий Влас порадує Вас чудовою природою, відмінними умовами для оздоровлення і тихою і спокійною обстановкою.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/bulgaria/sv-vlas#sigFreeIda97c0709b7