Макаді бей

Африка. Єгипет. Макаді бей. Африка. Єгипет. Макаді бей.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Макаді Бей, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Макаді Бей

Курорт Макаді розташований в 20 км на південь від аеропорту Хургади. На сьогоднішній день - це один з найвідоміших і популярних курортів.

Макаді Бей - це перлина в намисті курортів Червоного моря, знаходиться у затишній бухті між Хургада і Сафага. Варто відзначити, що в даний час готелі, побудовані тут, адміністративно відносяться до Хургади, але в найближчі 5-10 років ця ділянка узбережжя розвинеться в окремі курорти з власною інфраструктурою.

Потопаючі в зелені комфортабельні готелі, побудовані, головним чином, в арабському стилі, піщані пляжі, бірюза лагуни з неповторною красою коралових рифів - все це приваблює сюди любителів підводного плавання і активних видів спорту.

Курорт по достоїнству оцінять ті, для кого не байдуже поєднання комфортабельності готелів, повної відірваності від суєтного світу і первозданності природи. Характерною особливістю Макаді Бей є те, що розташовані тут готелі стоять на пустельному березі, поблизу немає ніяких населених пунктів. Бари, ресторани, магазини, диско й інша інфраструктура - тільки на території готелів, а за її межами - тільки пустеля і гори.

Тому цей курорт можна порекомендувати тим, хто любить спокійний відпочинок біля моря, водні види спорту, якісний сервіс далеко від шуму і суєти мегаполісу.

Якщо Вам все-таки захочеться провести шумно і весело час, то до Хургади можна дістатися за лічені хвилини. При бажанні Ви зможете скористатися будь-якою екскурсійною програмою і відвідати всі історичні або розважальні місця Єгипту.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/makadi-bej#sigFreeId56639b04c9