Нувейба

Африка. Єгипет. Нувейба. Африка. Єгипет. Нувейба.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Нувейбу Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Нувейбі

Колись маленьке і затишне містечко Нувейба - тепер один з відомих курортів, розташованих на Синайському півострові в 185 км на північ від Шарм Ель Шейха і в 85 км на північ від Дахаба.

Нувейба - це навіть скоріше не місто, а назва ділянки узбережжя довжиною близько 30 км, на якій розташовані невеликі населені пункти (загальна кількість жителів - 15 тисяч чоловік), нечисленні готелі, віддалені один від одного на значні відстані, і порт Нувейба, який ніколи не був особливо завантаженим і як правило використовується пасажирськими поромами, що відправляються в Саудівську Аравію.

Місто поділене на два райони турецької цитаделлю XVIII століття. Кожен з цих районів по-своєму гарний: на півдні, уздовж берега бухти, знаходиться порт Музейна - рибальське селище з прекрасними пляжами та кораловими бар'єрами; на півночі, на більш віддаленій смузі землі, яка спрямована у бік Акабської затоки, утворюючи бухту, виник Нувейба ель-Табарин, місце численних туристичних комплексів. Незважаючи на свій чудовий пляж, Табарин, на території якого живуть деякі племена бедуїнів, менше розвинений, ніж Музейна.

Ще одна місцева визначна пам'ятка - невелика затока з так званим дельфінячим пляжем. На його березі сімейство бедуїнів покаже Вам різні трюки з прирученими дельфінами.

Крім підводного плавання на глибинах дивовижної краси, Нувейба може запропонувати своїм гостям екскурсії на верблюдах або на джипах в довколишній Колорд Каньйон і до маленького оазису Айн-ель-Фуртага. Це незабутнє видовище, яке можна побачити, проїжджаючи по дорозі між Нувейбою і Табою.

Нувейбу можна назвати курортом для спокійного сімейного відпочинку біля моря і любителів водних видів спорту. Крім того, звідси зручно робити екскурсії в межах Сіная (до гори Мойсея й монастиря Св. Катерини - 110 км).

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/nuvejba#sigFreeIda46fd7d04b