Дахаб

Африка. Єгипет. Дахаб. Африка. Єгипет. Дахаб.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Дахаб, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Дахаб

Захований у великій пустелі серед магічних гір Синаю, на березі Акабської затоки, в 90 км від міжнародного аеропорту Шарм-Ель-Шейх і в 150 км від Ейлата, розташувався чарівний курорт Дахаб.

Дахаб на арабській мові означає "Золотий", це рай для віндсерфінгу та підводного плавання, а також незабутніх сафарі в глибини Синайського півострова.

Дахаб - географічна назва, що об'єднує у собі кілька місць. Одне з них - Масбад, невеликий туристичний центр з затишною набережною, вздовж якої, з одного боку розташувалися численні магазинчики і бедуїнські крамниці, а з іншого, біля самого берегу моря, гостинні кафе та ресторанчики. Це недороге місце для молодіжного відпочинку. Тут багато невеликих готелів і кемпів, які ідеально підходять для тих, хто готовий пожертвувати деяким комфортом, а зекономлені гроші потратити на активний відпочинок та екскурсії.

За три кілометри від туристичного центру знаходиться Лагуна - одне з найкращих у світі місць для навчання віндсерфінгу. Його природні особливості - гладка вода, спрямований уздовж берега вітер, піщані пляжі-приваблюють велику кількість любителів цього виду спорту. Крім занять віндсерфінгом, ви зможете відвідати основні визначні місця Синайського півострова, такі як Гору Мойсея, монастир святої Катерини, Кольоровий Каньйон, які знаходяться в безпосередній близькості від курорту Дахаб. І звичайно ж, попірнати і поплавати серед чарівної краси коралових рифів Червоного моря.

Саме на курорті Дахаб розташоване унікальне місце Червоного Моря - Блакитна Діра (Blue Hole). Вертикальна коралова стіна, доступна з берега, відсутність течій, прозора вода роблять Блакитну Діру зручною і для простих спостерігачів з маскою.

Дахаб має свій незабутній шарм і привабливість. Одного разу потрапивши сюди, хочеться повернутись знову і знову, знову відчути задоволення від неспішного плину життя, гармонії з природою, які якимось таємничим чином наповнюють атмосферу цього місця.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/daxab#sigFreeIdb20bde03df