Таба

Африка. Єгипет. Таба. Африка. Єгипет. Таба.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Табу, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Табі

Не так давно дістатися на відпочинок в Табу можна було тільки приземлившись в аеропорту Шарм ель Шейха, виконавши подальший шлях у 200 км автобусом. Однак вдале географічне розташування курорту забезпечило йому зростання популярності і тепер у міста є свій аеропорт. Варто згадати, що зворотний шлях повинен бути в тому ж порядку - який аеропорт прилетіли, з такого ж ви повинні вилетіти. Коли ми говоримо про вдале розташуванні курорту, то, в першу чергу мова йде про близькість до Ізраїлю і Йорданії.

Тури в Табу

Купивши тур в Табу ви отримуєте можливість відвідати один із самих тихих куточків Єгипту, оточеного пустелею і Синайськими горами з одного боку і Акабским затокою з іншого. Більшість чотирьох - і п'ятизіркових готелів розташовані на березі моря і надають чудовий вид на сусідні країни, включаючи і Саудівську Аравію. Це готелі світових мереж з високими стандартами обслуговування, хорошим харчуванням і прекрасними пляжами.

Оскільки все життя міста відбувається в готелі, а за його територією практично немає розваг, то Табу можна сміливо рекондувати для тихого сімейного відпочинку з дітьми.

Таба Єгипет

Основною родзинкою Таба Єгипет називає море і корали. Чудові коралові рифи розташовані недалеко від берега, вкритого піском, що дозволяє входити у воду без спеціального взуття. Таба відома серед дайверів, для яких тут функціонують три центру, влаштовують занурення в барвистих лагунах і гротах, а також на острові Фараонів, оточеному чудовими рифами. Хоча не тільки цим славиться острів, - він знаменитий завдяки збереженій фортеці XIII століття, яка колись служила фінікійцям, а пізніше перейшла під владу султана Салах-ель-Дін.

Таба підійде і для дайверів, і для сімей з дітьми. А якщо говорити мовою туризму, тут ідеально поєднані всі три складові відмінного відпочинку: море, сонце і пісок, до яких додається ще найкрасивіше в світі море!

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/taba#sigFreeId95c956cca9