Сома бей

Африка. Єгипет. Сома бей. Африка. Єгипет. Сома бей.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

завантаження...
КурортГотельДатаНочейХарчуванняЦіна, USD
Сома бэйAmwaj Blue Beach Resort & Spa Abu Soma 5*nnn AIn0

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Сома бей, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Сома Бей

Сома Бей є новою яскравою перлиною з намиста курортів Єгипту. Розташований на раніше безлюдному півострові на відстані 45 км від Хургади, він може похвалитися мальовничими відокремленими затоками з піщаними пляжами, незайманою підводною флорою і фауною. Сома Бей є відокремленим курортом, далеким від шуму і багатомовності навколишніх міст, а значить вам гарантовано спокійний і відокремлений відпочинок, і той факт, що дістатися туди можна лише по 7-кілометровій приватній дорозі, є тому підтвердженням.

Площа курорту в 10 мільйонів квадратних метрів зайняли в основному чотирьох - і п'ятизіркові готелі, архітектура більшості з них - в арабському стилі. Готелі розміщені далеко один відносно одного, на пустельному березі Червоного моря, що дозволяє в повній мірі отримати задоволення від чистого повітря і моря. Внаслідок цього вся інфраструктура зосереджена виключно на території готелю. Однією з визначних пам'яток затоки Сома Бей є його гольф клуб.

На просторій території респектабельного курорту також знайдуться ідеальні місця для занять кайтсерфінгом і віндсерфінгом, снорклінгом і вітрильним спортом.

Сома Бей можна порекомендувати тим, хто любить спокійний відпочинок біля моря, водні види спорту, якісний сервіс, і хоче триматися подалі від шуму і штовханини такого великого курорту, як прилегла Хургада.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/soma-bej#sigFreeId96e71896d5