El Gouna

Африка. Єгипет. El Gouna. Африка. Єгипет. El Gouna.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Ель Гуна, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Ель Гуна

Чарівне містечко Ель Гуна розташоване на узбережжі Червоного моря в 28 кілометрах на північ від Хургади. Ель Гуна не схожий на інші курорти Єгипту. Ель Гуна розташовується на островах і тому його називають "Венецією на Червоному морі".

Тут немає висотних готелів, замість них затишні бунгало, розташовані на острівцях. Всі острівці, з'єднані між собою містками і переходами. По каналах курсують між островами човни, які і надають Ель Гуні схожість з Венецією.

Острів Кафр - центр Ель Гуни. У Кафрі, життя б'є ключем і вдень і вночі. До послуг відпочиваючих численні магазини, ресторани, кафе, що пропонують місцеву і європейську кухню, свої кінотеатри, дискотеки, розважальні програми для всієї сім'ї і бурхливе нічне життя для молодих і енергійних.

Особлива гордість Ель Гуни - фешенебельний гольф-клуб, який вважається одним з найкращих на Близькому Сході.

У Ель Гуні незвичайний підводний світ. Любителів підводного плавання тут чекають "затонулі кораблі".

Прямий вихід до моря на Ель Гуні має тільки один готель Movenpick Resort 5*. Інші готелі мають тільки виходи в канали Ель Гуни.

Ель Гуна - елітарний курорт. Він користується великим успіхом у заможних єгиптян. Так само Ель Гуну облюбували художники, фотографи і "люди мистецтва" з усього світу.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/el-gouna#sigFreeIdded57bdf02