Мадінат Макаді

Африка. Єгипет. Мадінат Макаді. Африка. Єгипет. Мадінат Макаді.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Мадінат Макаді, Єгипет за обраним критерієм.

** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Мадінат Макаді

Мадінат-Макаді - це нова і процвітаюча курортна зона в Єгипті з величезним вибором п'ятизіркових готелів, сімейних курортів і проживання категорії люкс, де кожен знайде щось потрібне для себе. Район Макаді-Бей з красивим довгим пляжем і барвистим рифом ідеально підходить для розслабленого відпочинку. Цей розкішний єгипетський курорт також пропонує численні можливості для сімейного відпочинку і незабутнього відпочинку за системою «все включено». Мадінат-Макаді - це пам'ятки старовини, чудове Червоне море, чудові пляжі, величні пустелі і навколишні гори з пейзажами, що вражають уяву. Тут є все, чого тільки можна побажати від відпочинку в Єгипті.

Курорт Мадінат-Макаді займає територію в 250 га і знаходиться в 30 кілометрах від аеропорту Хургада. Тут прямо на береговій лінії розташовані чотирьох - і п'ятизіркові готелі, що пропонують різноманітні розваги, численні спа-салони, турнірні поля для гольфу. В даний час тут йде будівництво тенісної академії.

Торговий комплекс Сук-Макаді знаходиться в центрі Мадінат-Макаді. В елегантному сучасному торговому комплексі панує атмосфера традиційних східних базарів. Понад 145 невеликих магазинів пропонують товар на будь-який смак - від золотих прикрас до ароматичних масел і одягу з високоякісної бавовни. Різноманітність магазинів, ресторани світового класу, тренажерні зали та оздоровчі клуби, супермаркети, банки, а також сучасні медичні центри роблять Мадінат-Макаді найкращим місцем для відпочинку в Єгипті. Аквапарк «Макаді Водний світ» це останнє доповнення в світі розваг «Мадінат Макаді». Комплекс з 50 гірок як для дітей, так і для дорослих являє собою найбільше в Єгипті місце відпочинку для всієї родини.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/egypt/madinat-makadi#sigFreeIdac7ff8d502