Як організувати незабутню весільну подорож?

Як організувати незабутню весільну подорож?

Традиція весільної подорожі існує досить давно, адже так приємно після всіх передвесільних турбот і суєти самого торжества відправитися в теплі краї наодинці з коханою людиною. Але сама по собі така подорож може бути довгою і витратною, особливо якщо молодята планують відправитися за кордон. Але чому б не поїхати у весільну подорож не дуже далеко? Наприклад, провести його в Україні. Знамениті курорти Карпат і Криму можуть порадувати молодят нітрохи не гіршим сервісом і розвагами, аніж курорти за кордоном.

На узбережжі

В Україні так багато красивих місць, які зроблять медовий місяць абсолютно особливим. Виберете курорти Криму: Євпаторію, Ялту, Гурзуф, або відпочинок в одному з санаторіїв Судака, рушайте в Ялту або Коктебель - варіантів безліч.

Крим просто незабутній з його скелястими обривами і ласкавим узбережжям Чорного моря. Крім красот природи тут безліч цікавих пам'яток. В Євпаторії обов'язково потрібно відвідати мечеть Хан-Джамі - велика і велична, сьогодні вона повністю відреставрована і готова зустріти туристів. У Севастополі найцікавішій пам'яткою є Херсонес - найдавніша грецька колонія, що входила до складу Візантії. А відпочинок у Великій Ялті може запам'ятатися відвідуванням найпрекрасніших палаців - Воронцовського і Лівадійського.

Якщо ви шукаєте не стільки туристичні місця, скільки усамітнення і контакту з природою, то немає нічого краще Карпатських гір. Тут природою створена абсолютно незабутня атмосфера єднання з горами, землею і водною стихією. Тут відпочиває не тільки тіло, а й розум, і душа. Тут можна порибалити на форелевих озерах у горах. Політати на парапланах над гірськими пасмами, зайнятися рафтингом на  гірських річках. Крім усього іншого тут можна знайти справжній сільський туризм з російською лазнею, сінником, танцями біля вогнища.

Цікаві місця

Якщо вас цікавить старовина і цікаві пам'ятки історії, зробите екскурсію по замках та фортецях, яких безліч в Ужгороді - це головне місто в Закарпатті. Тут вам і Мукачівський замок Паланок, датований 13-14 століттям, і навіть замок самого Дракули в Хусті. Дуже довго цей замок був власністю Трансильванського князівства. Сьогодні замок обріс такою кількістю легенд, що став по-справжньому містичним місцем.

Так само в гонитві за самотою можна відправитися в Алушту - це невелике містечко, в якому крім дивовижної природи можна знайти масу цікавих розваг. Крім того відпочинок в Алушті недорогий в порівнянні з іншими курортами. Тут можна зняти кімнату або будинок з натуральним господарством, лазнею та гостинними господарями. Саме чудове в Алушті - це погода. Місто з усіх боків укритий горами, тому тут практично безвітряно, сухо і тепло. Повітря тут настільки чудове, що навіть рекомендоване для санаторно-курортного лікування.

Як бачите, Україна пропонує масу варіантів для організації та проведення весільної подорожі, але найголовніше - це бажання залишитися удвох і провести незабутні дні в прекрасному місці.