Каліфея

Європа. Греція. Каліфея. Європа. Греція. Каліфея.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Після прогулянки по пагорбах Каліф, стає очевидною причина її поетичної назви (у перекладі з грецької «красивий вид») - практично з будь-якої точки дійсно відкривається чудовий краєвид. Сучасний селище засноване на початку XX століття вихідцями з Греції, які повернулися на батьківщину з Малої Азії. Витоки давньої історії поселення відносяться до елліністичного періоду - археологи датують тут виявлені руїни храмів 4 століттям до н. е. Основна маса готелів знаходиться за межами селища. Відстань до Салоників становить 90 км.

Від Салоніків до Каліф і назад регулярно відправляються автобуси компанії KTEL. У селищі можна орендувати автомобіль.

Пляжі Каліф

В самому селищі пляж піщаний, чистий (удостоєний «блакитного прапора»), але володіє одним істотним недоліком - спуск і підйом від нього в центр селища відбувається за досить крутий довгих сходах.

Прилеглі до селища пляжі знаходяться на території готелів, один з кращих - ще один володар «блакитного прапора» пляж Kriopygy 2, знаходиться у 2,5 км на південь від селища і належить готелю Alexander The Great. Гарний доглянутий пляж з білосніжним піском оточений хвойними лісами, пальмами і евкаліптами. Територія вільна від морського трафіку і водних розваг.

Шопінг

Великий асортимент і низькі ціни представлені в супермаркеті мережі «Масутис». Є також сувенірні магазинчики, пара магазинів шуб.

Ресторани

У селищі безліч недорогих смачних таверн, тому вибрати місце для обіду або вечері не складе праці. А ось поснідати або випити ранкову каву не вийде - кафе і ресторани відкриваються не раніше 12.00.
Таверна Діас на виїзді з Каліф відрізняється хорошою кухнею, великими порціями і вражаючим видом на затоку.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Каліф

Каліфея володіє статусом самого тусовочного місця на Халкідікі. Розважальний комплекс складається з декількох дискотек, найбільша з яких - Ahoy, і віднесений на два кілометри від селища. Тому в самій Калифее ночами - тиша і спокій, а ось в готелях, розташованих неподалік, музика чутна (особливо в номерах, що виходять вікнами в бік клубів).

Найбільш активний і наповнений подіями нічного життя місяць - серпень.

Альтернативою танців до ранку можуть бути боулінг, картинг, кінний клуб, а також всі види водних розваг на пляжі.

Любителі історії та археології можуть вивчити руїни храмів Зевса-Аммона і Діоніса. В 4 км знаходиться місто Афітос, примітний багатою історією, ознайомитися з якою можна в місцевому етнографічному музеї, і чудовим пляжем.

Події

27 липня місцеві жителі відзначають свято, присвячене покровителю селища - Св. Пантелеймона. З 1971 року в липні проходить міжнародний марафон з плавання через затоку Торонеос, що починається в Калифее і закінчується на Ситонії, в селищі Микити.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/kalifea#sigFreeId7b94d4ee6e