Гліфада

Європа. Греція. Гліфада. Європа. Греція. Гліфада.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Гліфада (Glyfada) - південний передмістя Афін, недешевий "дачний" район, куди афіняни приїжджають розслабитися і відпочити.

Тут знаходиться безліч кафе, барів і клубів, а також розкішних магазинів і дорогих готелів. Пляжі Глифады досить просторі, піщані, але практично всі - з високою вхідною платою. Втім, на пляжах ви знайдете все необхідне для відпочинку. Цей район прекрасно підходить для відпочинку з дітьми.

Пляж Астериа-Сисайд (Asteria Seaside) відкритий з 8 ранку до 9 вечора. Вхід для дорослих по буднях - 7 євро, по вихідних - 10 євро, за дітей беруть половину вартості. На огородженій території знаходяться мальовничі сади, пляжні бари, майданчиками для дітей, аквапарк, водні трампліни, штучний айсберг для скелелазіння, водні гойдалки, катапульти і водний волейбол. Є ресторани самообслуговування, так і можливість доставки їжі і напоїв до вашого місця на пляжі. Вода очищається за допомогою сучасних фільтрів.

Пляж Бэллакс-Біч (Ballux Beach) більш приватний і дорогий. Вхід для дорослих у будні - 10 євро, по вихідних - 13 євро. На пляжі розташовані денний і нічний клуби, конференц-центр та індивідуальні місця для відпочинку, кожне зі своїм басейном.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/glifada#sigFreeId936990da25