Афанду

Європа. Греція. Афанду. Європа. Греція. Афанду.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Афанду належав античному місту-державі Ялисос і був частиною району Вригиндари. За однією з версій, місто носить ім'я Афанду, що означає невидимий, непомітний, зниклий, тому що він був перенесений з узбережжя вглиб острова, щоб не було видно піратам, часто грабящим в епоху середньовіччя узбережжі острова.

Афанду - це прекрасне місто, який може багато чого запропонувати як відпочиваючим, так і діловим людям, незалежно від того, приїжджаєте ви тільки на вихідні дні чи на тривалий термін.

Містечко побудовано в традиціях місцевої острівної архітектури. Для цієї місцевості характерні протяжні пляжі, багата рослинність і, звичайно ж, люди, що дотримуються місцеві звичаї, що не втратили простоту і привітність, залишилися такими ж гостинними, незважаючи на те, що тут бурхливо розвивається індустрія туризму.

Радимо відвідати церкву Божої Матері, музей і майстерні по виготовленню килимів ручної роботи, погуляти по вузьких вуличках міста, зайти повечеряти в один з численних ресторанів або просто випити чашечку кави на площі. Можна, при бажанні, спуститися на маленькому муніципальному поїзді до самого моря.

Пляж Афанду з дрібною галькою, кристально чистою водою і всім необхідним обладнанням для занять водними видами спорту по праву вважається одним з найпопулярніших на острові. Неподалік від набережної знаходиться католицька церква Богоматері. Поруч з морем розташоване поле для гри в гольф.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/afandu#sigFreeId7aabd68dd4