Каламакі

Європа. Греція. Каламакі. Європа. Греція. Каламакі.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Грецію за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Каламакі - це спокійний, але здобуває все більшу популярність курорт, розташований на південно-східному березі острова приблизно в 3 км від жвавого курорту Лаганас і в 5 км від столиці острова. Завдяки гостинності місцевих жителів мандрівників всіх віків тут зустріне привітний прийом. Його головною визначною пам'яткою є колонії черепах логгерхед. З-за необхідності забезпечити спокійні умови для них, Ви не знайдете тут інших водних розваг, крім вступних велосипедів і прогулянок на каное.

Широкий протяжний пляж, що звужується в подальшому до Лаганасу, з прекрасним піском і кристально-чистою водою обмежений високими піщаними пагорбами, або аммокулумус, як їх називають жителі Закінф. В цьому піску ростуть морські лілії, надають усій місцевості екзотичну красу. По ліву сторону бухти знаходяться вражаючі гіпсові скелі, так звані Гипсолифи.

В Каламакі достатню кількість таверн, барів, магазинів і пекарень, невелика церква і чудовий вид на острів Святих Теодор (Agii Theodori), невеликий порт для маломірних суден. Однак тут значно спокійніше, ніж на таких курортах, як Лаганас або Аргассі.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/greece/kalamaki#sigFreeIdbf5d3362b3